Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Milyen időintervallum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen időintervallum után lennétek/voltatok biztosak abban, hogy igent mondanátok a párotoknak, ha megkéri a kezeteket?

Figyelt kérdés
A már házasok/eljegyzettek is írják le a tapasztalataikat! :)
2011. máj. 19. 11:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónap után kérte meg a vőlegényem a kezem!:) Akkora már 6 hónapja együtt laktunk!
2011. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kb 3 hét után összeköltöztünk.Egy hét együttélés után már tudtam ,hogy ő az ,akit nekem szánt a Sors.Mikor két hónapja voltunk együtt már szóba került a dolog,és 5 hónap után meg is kérte a kezem. (Azért telt el ennyi idő,mert gyűjtögetett,hogy szép gyűrűt vehessen....hát nem ééédiii :) )
2011. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én azonnal IGEN-t mondanék. :) már majdnem 3 éve járunk.

A probléma csak ott van, hogy ő fiatalabb nálam (én lány vagyok) és nem tervezi a házasságot 30 éves kora előtt...:(

De még fiatal, nem is várom el tőle, hogy ilyen komoly döntést hozzon...:)...még :P

2011. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez tök jó, hogy sokan ilyen hamar megérzik, ha épp az aktuális partner az igazi :)
2011. máj. 21. 10:53
 15/19 anonim ***** válasza:
Fél év után éreztem azt, hogy ő az aki nélkül nem tudnék élni, és fordítva is ez van. 1,5 éve vagyunk együtt.
2011. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Sokáig két város között ingadoztunk, ennek ellenére rendszeresen azt kérdezték tőlünk mikor lesz már esküvő (hiszen már elég régóta együtt voltunk). Ilyenkor mindig azt válaszoltam, hogy hova házasodjunk össze: két városban élünk, állandóan ingázunk, alig van időnk egymásra, az életünkben semmi sem biztos még. + ismeritek az életünket: ti így összeházasodnátok? Érdekes módon senki nem mondta, hogy igen.


Jó pár év eltelt mire sikerült egy városban dolgoznunk és összeköltöznünk. Az összeköltözés után éreztem azt, hogy most már akár jöhet a lagzi is. Azóta az esküvőn is túl vagyunk. Szerintem jól döntöttünk, hogy vártunk eddig.

2011. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

én soha nem voltam biztos benne, hogy hozzá mennék

váratlanul/meglepetésszerűen kért meg, "ijedtemben" igent mondtam


de azóta sem vagyok biztos, hogy jó döntés volt/lenne

2011. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

előző vagyok, 1,5 év után kért meg


lemaradt, bocsi

2011. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lassan 4 és fél éve vagyunk együtt. Már félek, hogy nem akar házasságot, és nem kéri meg a kezem... De még reménykedek.

BIZTOS IGENT MONDANÉK!

2013. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!