Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném eljegyezni a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném eljegyezni a párom, de a családja egy katasztrófa! Mi lesz így? Tudunk majd normálisan élni?

Figyelt kérdés

Természetesen a lányt nagyon szeretem, ezért is próbálom elviselni a családját, de nem egyszerű!


Az apja a legrosszabb, Karcsi huszárnak hívatja magát, és van 13 légpuskája, és a 13. légpuskával megy minden péntek 13. án vadászni, amire az egész pereputty elkíséri. A legutóbbin én is ott voltam, azóta fáj a hátam -.- mert felküldött a fára lesni a vadat, miközben ő felvette a "Bokor Apó" jelmezét.


Családi idilli vacsora: Leszidott, hogy én miért nem szólok semmit. ( Ők sem szóltak semmit, csak egész végig büfögtek ) Szóval elvárták, hogy büfögjek én is ? :O


Az anyuka a nappaliban vágta le a csibét, nehogy a többi (150 db) csirke depressziós legyen.


A mama meg mindig süt diós-meggyes sütit ami magos meggyel van tele, és megjegyezték, hogy kiveszem a magot és nem nyelem le ...


Kész káosz, a párom természetes tök ellentét, de már semmit se tud tenni, 5 évig próbálta nevelni a szüleit, mára feladta.


2011. máj. 28. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
nyugi kérdező, te sem vagy különb:D
2011. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Ez komoly vagy csak unatkozol így szombat este? :D
2011. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Köszönöm a szép estét:D egyik kérdésnél felhúznak, másiknál megnevettetnek. Mégsem olyan rossz ez az oldal:D
2011. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

aha :)


NEM! (sajnos)

2011. máj. 28. 21:47
 5/20 A kérdező kommentje:

válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:46


hol húztak fel ?

2011. máj. 28. 21:48
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ezen röhögnöm kellett xDDD

Szerintem nem igazán tudsz velük mit kezdeni, abból kiindulva, amit írtál, hogy 5 év alatt nem sikerült neki megnevelnie a családját. Nem tudom, mi lesz, ha eljegyzed, de készülj fel, hogy minden 13.-án mész vadászni, meg a magot meg kell enned. Elhiszem, hogy szereted a lányt, és ez szép dolog tőled, hogy még mindig mellette vagy, ráadásul még eljegyezni is el akarod. Szerintem a lánynak is kellemetlen lehet, hogy így viselkednek.

2011. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon humoros lehet, és az ott fölnevelkedett párod is gondolom, tele van fantáziával. Hagyjátok őket, hadd bohóckodjanak a maguk módján, ti meg éljétek a saját - remélhetőleg nem dögunalmas - életeteket. Ettől még tarthattok egy eljegyzést, ha nem akarjátok kitenni a barátaitokat a sajátságos jeleneteknek - akkor szűk családi körben. Az esküvőt is valahogy csendben...
2011. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tegyük fel, hogy nem kamu...


Erősen vedd figyelembe, hogy ők lesznek az anyós, az após, aki kérdezősködik, hogy mikor lesz unoka, mit hogy csináltok, mikor mész át, miért így csinálod, miért nem úgy csinálod, stb.


Ha eljegyzed a lányt, gyakorlatilag ők is a rokonaid lesznek.

Megfontolandó....


Költözzetek el k..va messzire!

2011. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom családja is hasonló. Az anyja szintén 200 drb csirkét nevel, mikor vágja őket, hozzáteszi, hogy ne sipogj már, úgyis mindjárt megdöglesz!

Az apja mindenkinek mondja, hogy ő egy nemes! Állitólag ezért nem dolgozik 30 éve, mert nemesek nem dolgozhatnak! Most 58 éves. Én sajnos velük is lakom:(((

2011. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
és?? nem a családját jegyezed el . : )) az anyóst apóst tűrni kell ..ennyit meg képes vagy megtenni,ha igazán szereted a párod.
2011. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!