Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátommal több, mint 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal több, mint 1 éve együtt vagyunk. Szeretné megkérni a kezem, már a gyűrűt is megrendelte. Viszont ő még hivatalosan házas, a válóper folyamatban. Ti mit csinálnátok a helyünkben? Megvárnátok a per végét? Elég hosszú a sor.

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 20:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Hm...azért én kivárnám a sor,,végét".Miért ilyen sietős?:)Mi az, hogy hosszú a sor?Nem igazán értem.Gyűrű nélkül is működik egy kapcsolat.Akkor meg minek kapkodni.Vagy le kell stipi-stopizni téged?Bocsáss meg, biztos nagyon vágytok a szerelmetek hivatalossá tételére, de én azért illőnek találnám eljegyezgetés előtt a barátod előző házasságát hivatalosan is lezárni.Sok boldogságot!
2009. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
én megvárnám:) mindent tegyen meg, h te hozzámenj:) am meg gratulálok:)
2009. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Igaz, hogy megrendelte mar a gyurut, de meg varjatok vele. Bar, ha titokban lesz a leanykeres, akkor ugysem fogod visszautasitani, gondolom.

A hazassagot ne siessetek majd el, a gyuruk legyenek majd egyenlore elegek akkor is, amikor o majd vegre hivatalosan is elvalik.

Mindenkeppen ismerjetek egymast jobban meg, 1 ev nem hosszu ido, es valoszinu, hogy meg mindent rozsaszinben lattok!

2009. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Neki ez nagyon fontos, még a szüleimtől is meg szeretné kérni a kezemet. Egyébként jön a baba, és válás után egyből esküvő, mivel csak úgy veheti a nevére.
2009. jan. 7. 21:46
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

NEm csak házassággal lehet a babát a nevére venni! Ahhoz elég egy apasági nyilatkozat, ha jól tudom a helyi önkormányzatnál kell megtenni! Nagyon sokan nem házasok, és mégis az apa nevét viselik a gyerekek! Gratulálok a babához is és az eljegyzéshez is!

2009. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

egyszerre nem lehet valaki házastárs, és valaki mással meg jegyes? ez teljes képzavar.

Mi értelme?

2009. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Maúgy lehet házastárs meg jegyes egyszerre , mert az eljegyzés az egymásközt zajlik ,nem hivatalosan a házasság meg hivataol dolog. Nálunk is van az ismeretségi körben, hogy jegyesek ,de a nő még férjnél van hivatalosan, de amgy már négy éve nem él együtt a férjével...
2009. jan. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ez világos, de ez valahol mégiscsak a jegyesség "szentségének" a megcsúfolása szerintem
2009. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is megvárnám. Igaz, nem vagyok konzervatív , de azért egy férfinak nálunk még nem lehet felesége meg menyassszonya is egyszerre. Így semmi érteleme. Mondjuk az eljegyzésnek egyébként sincs értelme, mert nem jogi kategória, de akkor is..... várjátok ki.
2009. jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem vagyok konzervatív, de azért várjátok meg a végét. Egy férfinak nálunk nem lehet felesége meg menyasszonya is egyszerre. Ennek semmi értelme. Mondjuk az eljegyzésnek egyébként sincs értelme, mert nem jogi kategória, de akkor is. Várjátok ki...
2009. jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!