Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kedvesemmel 6honapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvesemmel 6honapja vagyunk egyutt, 28 evesek mindketten. Korai a gondolat hogy eljegyezzuk egymast?

Figyelt kérdés
Parom a baratom is, hihetetlen oszinteseg es megertes van koztunk, nagyon gondoskodo es szeretetteljes a kapcsolatunk.komoly gondolkodasuak. Az elet alapveto kerdesiben egyetertunk.
2009. márc. 19. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondoljátok és teljesszívből szeretitek egymást akkor semmi sem korai!Sok boldogságot :)
2009. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Persze, ha úgy érzitek, miért ne? Mi 1,5 évig voltunk jegyesek esküvő előtt. Élettársak sose voltunk, de esküvő után az együttélés semmi rossz meglepetést nem hozott, mert előtte már jól megismertük egymást. Remélem, nem írtam semmi rosszat :S
2009. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szüleim is 6 hónap után jegyezték el egymást és már 26 éve házasok.

Ismerek egy fiatal párt,annyi idős a lány mint én(20),másfél éve házasok.1 hónap után jegyzeték el egymást,8 hónap múlva összeházasodtak.Ők egy igazi furcsa pár,de hát ez már legyen az ő dolguk:D

2009. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha megértitek egymást és szeretitek egymást, akkor miért ne?Ráadásul a korba is benne vagytok!Ráadásul fél év alatt szerintem kilehet ismerni egymást!
2009. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Irigyellek titeket, én már 2 éve vagyok együtt a barátommal és még nem jegyzett el:( Sztem nem fog, együtt élni meg csak 5 év múlva tervezi:( Sztem nem lenne rossz dolog az eljegyzés, az még úgyse garancia a házasságra, de ha megértitek egymást akkor rendben lesz minden!
2009. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!