Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megszólnátok a párt ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszólnátok a párt ebben az esetben?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, tervezünk eljegyzést a közeljövőben. Én jövőben végzem a párom pedig 4 év múlva, tehát addig nem nagyon esedékes az esküvő. Ez elviekben lenne fontos számunkra, mert 4 év után szeretnénk "többek" lenni mint "élettársak" vagy nem is tudom hogy mondjam, mondjuk kilépni a "barátnői" státusból. Igaz, a gyűrűtől nem lesz semmi sem több sem másabb, de számunkra fontos lenne...Az eljegyzés elkötelezettség számunkra, szóval visszatáncolni nem akarunk, nem azért várnánk éveket...A családomat ismerve nem kevesen "szólnának be" a döntésünk miatt. Én tartok a családomhoz is és fontos lenne ha velünk tudnának örvendeni...De mi van ha nem?:-S
2011. jún. 6. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

A családod tagjai beszólnának azért, mert össze akarsz házasodni életed párjával???

Nem irigyellek.

2011. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

mark86


ez majd kiderül!

akárhogy reagálnak mérlegelned kell hogy kinek a boldogsága fontosabb.

mondjuk érdemes elgondolkodni hogy ha ilyen a család hozzáállása, érdemes-e adni a véleményükre.

2011. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Arról, hogy mikor van eljegyzés, annyit tudnék mondani, hogy mikor a férjem ment érettségizni, akkor a jegygyűrű már az ujján volt. Előtte egy héttel jegyzett el. A tanárok pedig inkább gratuláltak neki, minthogy lenézték volna. Fiatalok voltunk mi is, és? Azóta össze is házasodtunk, diploma is meglett már, és most várjuk a rég tervezett babát. A szerelem, az szerelem :)
2011. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Jó jó leírtad ezer meg egyszer hogy házasodni akartok de kezdjük avval hogy hány éves vagy és hogy honnan is fogsz végezni ???? És akkor ha a párod 4 év múlva meg meg jövőre akkor ő fiatalabb ?? Amúgy meg ha szereted meg ő is szeret akkor miért ne örülne ennek a családod ? Ha meg nem örülnek neki hát ki nem szarja le őket tény hogy te boldog legyél ! Amúgy meg most hogy jön ide hogy leszólnánk e ??? Most miért szólnánk le egy esküvőre készülő párt ??? Elég értelmetlenül fogalmazol már bocsi !
2011. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem nagyon értem, hogy családtagok miért nem tudnak örülni annak, ha egy rokon boldog. Irigyek? Vagy mi?

Én azt sem értem mi itt a probléma. Mármint, hogy miért kellene beszólni.

2011. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

:D

Bocsi eléggé benne vagyok a vizsgaidőszakban szóval bocsi bocsi bocsi, nap végégre kicsit kuszák a gondolataim...

Akkor még egyszer...

Szóval az lenne a kérdés, hogy eljegyzés az lenne esküvő meg kb 4 év múlva, mivel a párom akkor végez az egyetemmel. (Ő nagyobb nálam egy évvel, csak orvosis)

A dolog pedig nem az, hogy nem kedvelik a páromat, vagy nem támogatnák az esküvőt a szülők, hanem hogy megszólnák, hogy minek eljegyzés ha esküvő csak 4 év múlva?? Főleg az idősebbek kommentálnának úgy érzem...

2011. jún. 6. 20:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan párt, akik több mint 10 éve vannak jegyességben. Azt mondták, akkor lesz esküvő, ha sikerül a baba. Nagyon szorítok nekik már pár éve :(
2011. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Első: nálunk is ez lenne, ezért 5 év után titkos eljegyzés volt. (gyűrűk nem olyanok, így nem bukunk le)
2011. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kinek mi köze van ahhoz, ha két felnőtt ember közösen úgy dönt, hogy eljegyzik egymást, de nem házasodnak, együtt élnek, de nem házasodnak, házasodnak és aztán élnek együtt, házasodnak, de előtte nem jegyzik el egymást? Vagy az összes egyéb lehetséges variáció valamelyikét választja. Az ég világon semmi köze, és beleszólása nincs senkinek.
2011. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jún. 6. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!