Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek lehet úgy új párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet úgy új párt találni hogy még a gyerekem apjánál élünk? Mielőtt elítéltek (LENT)

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon megromlott vagyis inkább tönkrement a kapcsolatunk. Egymás mellett élünk, lassan másfél éve nincs szex sem és közös programok sem. 1 év múlva tudok elköltözni, addig nem. Csinálom a dolgom és ráhagyok mindent, nem szólok semmiért, mert abból gond van. Így elélünk egymás mellett, de fél éves gyerekemet nem ilyen kapcsolatban szeretném nevelni. Nem ér hozzám mióta terhes lettem és mindig kifogást talál, 3 hónapja nem próbálkozok közeledni mert nagyon megalázó hogy leráz. Úgy élünk, mint 2 szomszéd.

Van kiszemeltem, szerintetek van így esély? Ha elmondom hogy élünk és mi a célom, szerintetek van aki szóbaállna egy nővel ilyen helyzetben? Köszi előre is és ne ítéljetek el, nem így akartam élni, de közös dolgok és szex nélkül nálam nincs kapcsolat.


2011. okt. 9. 14:05
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

hozzáteszem, ő nem partner semmiben. nem a társam. este haza jön, megkajál, tv, gyereket fürdet, befekszik az ágyba, megfogja a kezem és jó éjt. ő 34, én 28 vagyok. (és nem 70...)

hiába beszélek vele, semmire sem hajlandó, nem akar változtatni sem. lefutott ügy, túlvagyunk párterápián és mindenféle beszélgetéseken. be kell látnom, nem megy.

2011. okt. 9. 14:07
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Eloszor teljesen le kell zarni a kapcsolatot gyereked apjaval. (Erzelmileg, testileg-lekileg, angyagilag) Mig egy agyban alszotok, meg ha csak kezfogassal is, addig nem hiszem hogy barmely ferfi felvenne a szekerere.
2011. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
Hát tényleg nehéz a helyzeted. ÉS a férjed mit mond a válásra és szétköltözésre? Illetve gondolom a gyermeket viszed magaddal, erről mi a véleménye? Amúg szerintem attól még, hogy van gyermeked és csak 1 év múlva tudsz különköltözni, szerintem van rá esély, ha a kiszemelted is úgy érez irántad, mint ahogy te őiránta. Viszont ne a gyermek lássa ennek az egésznek a kárát.
2011. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tudnék ilyen kapcsolatba belemenni, hogy a választottam még együtt él valakivel.

Megalázó az új partner számára.

Először költözz el, aztán lehet új párod.

2011. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a helyes sorrend az lenne, hogy : 1. lezárod vele a kapcsolatot; 2. elköltözöl; 3. Kialakítod a saját életteredet a gyerekeddel, megállsz a saját lábadon 4. Újból ismerkedni kezdesz, mint független, önálló nő.


Miért a pasizás az első dolgod, miért olyan sürgős, hogy még ki se szálltál a mostani párod ágyából, már az új társ keresése a legfontosabb?

2011. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
59%
sztem aki igy belemegy veled egy kapcsolatba,az egy idióta.
2011. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
71%
Biztos szóba állna valaki így veled, de annak csak a szexre kellenél semmi másra. Akkor meg aztán otthon is elszabadulna a pokol ha kiderülne, hogy megcsaltad a férjedet. Normális férfinek nem kellenél így.
2011. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
63%

* Szerintem a helyes sorrend az lenne, hogy : 1. lezárod vele a kapcsolatot; 2. elköltözöl; 3. Kialakítod a saját életteredet a gyerekeddel, megállsz a saját lábadon 4. Újból ismerkedni kezdesz, mint független, önálló nő.


Igaza van, de az 1. és 2. pontot akár fel is cserélheted. A többit nem.

Egyébként arra nem gondolsz, hogy gyerekkel nem lesz olyan egyszerű párt találni? Miből gondolod, hogy a kiszemeltednek kell a gyereked?

És végül: mondhatod, hogy nem társ, el is hiszem, de egyetlen kérdés maradt, miért őt választottad? Nem volt ilyen? Akkor mitől változott meg ennyire MELLETTED?

2011. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
27%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:18

-én azt üzenem a kérdezőnek,hogy igenis lehetséges!(írtam privit is)

nekem ugyanis sikerült,és nem csak a szexre kellettem a pasinak,együtt is élünk már,minden a legnagyobb rendben van.

nem érzem ugy h a kérdező megcsalná a gyereke apját,mert én azt nem nevezem annak h köztük nincs szex,és a nő egy másikat választ.hisz max. lakótársként élnek.lakótársnál meg nem beszélhetünk megcsalásról.

2011. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért neked kell elköltöznöd a babával?
2011. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!