Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megszólnátok a párt ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszólnátok a párt ebben az esetben?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, tervezünk eljegyzést a közeljövőben. Én jövőben végzem a párom pedig 4 év múlva, tehát addig nem nagyon esedékes az esküvő. Ez elviekben lenne fontos számunkra, mert 4 év után szeretnénk "többek" lenni mint "élettársak" vagy nem is tudom hogy mondjam, mondjuk kilépni a "barátnői" státusból. Igaz, a gyűrűtől nem lesz semmi sem több sem másabb, de számunkra fontos lenne...Az eljegyzés elkötelezettség számunkra, szóval visszatáncolni nem akarunk, nem azért várnánk éveket...A családomat ismerve nem kevesen "szólnának be" a döntésünk miatt. Én tartok a családomhoz is és fontos lenne ha velünk tudnának örvendeni...De mi van ha nem?:-S
2011. jún. 6. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi is 4 év után házasodtunk össze az eljegyzés után,mégsem szólt meg senki.Különben is,mit érdekel mások véleménye?Ti dolgotok,hogy mikor házasodtok.
2011. jún. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenki véleményével foglalkozni. Csináljátok úgy, ahogy nektek jó. Ha ti így szeretnétek, akkor csináljátok így. A ti életetek, ha elcseszitek valamivel, akkor úgyis csak magatok felé kell elszámolni, de úgysem lesz semmi gond. Nálunk sem tetszett sok mindenkinek, hogy másfél éve járás után, összeköltöztünk, most meg már az esküvőt szervezzük (2 év járás után). Én bunkó módon azzal szereltem le a sok jó akarót, hogy megmondtam, ha sokat áskálódik, és mondogatja, hogy úgyis válás lesz a vége, akkor nem hívom meg az esküvőre, azóta egy picit mindenki visszavett (úgy látszik az ingyen kaja, pia nagy úr). Igazából meggyőzni úgysem tudjuk őket, hogy ez így jó lesz, egyedül az idő tud igazolni titeket/minket. Az, hogy sokáig együtt maradtok/maradunk szeretetben, békességben.
2011. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi::)
2011. jún. 7. 11:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Elég gáz hogy egyetemista létedre azon töröd a fejed hogy beszólnának mert csak 4 év múlva terveztek esküvőt. Vannak saját gondolataid is, vagy csak ahogy a többieknek meg a családnak tetszik?
2011. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!