Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok hogy ment a beilleszked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy ment a beilleszkedés az új családba?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen hamar szoktátok meg a pasitok családját. Nehezen ment? Gondolom az anyóst nehezen lehetett "meghódítani"... milyen trükkökkel próbálkoztatok?
2011. jún. 28. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Udvarias voltam, mint amúgy bárkivel - nem kellett külön hóditgatni.
2011. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Anyós nagyon bírt, és bír most is. Igazából a családjaink (férjemé és enyém) totál egyformák így nem kell se neki se nekem megjátszani magamat. Ugyanazok a normáik, ugyanolyan a felfogásuk stb. Tehát nekem olyan mintha otthon lennék :)
2011. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én elég hamar beilleszkedtem a párom családjába, kölcsönösen szeretjük egymást a nagyszüleivel,unokatesóival,mindenkivel,apóssal anyóssal szintén nagyon jóba vagyok szerencsére...

én 20/L,párom 22/F anyós jelölt 41 apósjelölt 46

2011. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom nem él, akkor sem volt köztünk már, mikor megismerkedtünk a párommal, apósom pedig a legszelídebb ember akit ismerek, szóval ő egyből megszeretett. A nagyobb tesók (családosak) is örültek nekem, ott különösen a lánytestvérrel való kapcsolatalakítás miatt izgultam, de nagyon megszeretett.
2011. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
olyan voltam mint mindig. es ok is. szerencsem van mert olyanok mint az en szuleim nagyon lazak es jo fejek.60 evesek de poenkodnak szorakozni jarnak. elso karacsonyunkat egyutt toltottuk veluk annyi ajandekot soha nem kaptam meg senkitol mint toluk.anyukaja mindig vesz nekem valamit ha pl nyaralni mennek. parom azt mondja engem jobban szeretnek mint ot :)persze ez nem igaz. szerencsem van. exem anyja pl egy igazi harpia volt nem is csiptuk egymast.
2011. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon aggódtam, hogy mit fog hozzám szólnia az 'anyós', de szerencsére bírt. Hosszú ideig nem nagyon hívtam fel a figyelmet magamra, a párommal voltam és ennyi. Most már lassan egy éve vagyunk együtt és nagyon kedvel az összes családtagja. Az apósom nehezebb ügy volt, de úgy gondoltam nem lógok a nyakán, majd ha beszélgetni akar, beszélgetünk. Aztán mostanra kezd úgy igazán megkedvelni :) A párom húgaival meg kezdettől elég jó a kapcsolatunk, tekintve hogy majdnem egy korcsoportba vagyunk. Vannak dolgok, amiket nem értek a párom anyjának gondolkodásában, de hát ez van, nem fogom kioktatni, az ő életük. Nekem kb fél évbe telt mire mindenki előtt megnyíltam.
2011. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát azt hiszem én leszek akkor itt a kakukktojás:)Én 23 éves vagyok és menyasszony már:)Eleinte úgy éreztem,hogy a vőlegényem családja imád:)És úgy is tettek mintha a lányuk lennék én is imádtam őket:) Ez volt az első év azután az anyósom elkezdett fúrni kicsit...ami persze annak is köszönhető,hogy a vőlegényem nagyon anyás és minden elmondott neki...Aztán ugye az anyatigris felrobbant és engem osztott ki...Vőlegényem mit tehet csak az anya...én meg csak akkor még a barátnője voltam...Én megadtam a tiszteletet és befogtam a nagy számat de csak mondta mondta mondta...aztán apósom is rákezdett én meg fogtam magam intettem,hogy nem érdekel és eljöttem...Magyarán én voltam a kis hárpia aki szegény fiukat terror alatt tartja és kizsigereli anyagilag...-persze még egy kólát se engedtem fizetni hisz akkor még anyuka meg apuka adta a pénzt-Anyósommal valamilyen szinten rendeződött a helyezett...de apósom ki nem bír állni...nem mond az semmit se csak nem bír együtt enni velem...nem bírja elviselni a társaságom...Pedig esküszöm egy rossz szavam nem volt hozzá...Én mindig megadtam a tiszteletet és az összes exem anyukája szeretett:) Pedig csak fiús anyukák voltak:) Mióta meg menyasszony vagyok az esküvőről hallani sem akarnak...Sőt a legdurvább dolog ,hogy oké esküvő nem is de gyereket szeretnék:) 23 éves vagyok szerencsére megvan az anyagi háttér megvan a szeretett és az összetartás :) Anyukám már alig várja...De... anyósom meg nem akarja...Sőt múltkor utánam küldte a gyógyszert is -mert külföldön lakik az én családom és már a vőlegényem is- És még a nőgyógyászom is felhívta,hogy szedjem rendesen mert ha egyszer elfejetem gyerek lesz belőle és még ő nem akar unokát...Hát pfff...Majd az én tudom...



Szóval ilyen is lehet egy kapcsolat a barátod szüleivel...

Én azt mondom,hogy ehhez baromi nagy szerelem kell,hogy túléljem:D:D:D


Ameddig meg az megvan addig nincs baj:)

2011. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Hát, párom anyjáék utálnak engem, vagyis inkább a nevelőapja. Egyszerűen utálja a pofámat és kész. Egyszer majdnem pofán vágtam az anyját. Azóta egyszer találkoztam vele, de gyorsan ott is hagytam. Egyébként a párommal nemsoká a 2. évfordulót ünnepeljük. Részemről anyuci elhúzhat a búsba=)

Egyébként 16L

2011. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
59%
16L, talán azért nem bírnak a szülei, mert egy kis csitri vagy még, aki azt hiszi, hogy ő szarta a spanyolviaszt. gondolom meg van rólad a véleményük, hogy 14 évesen már kufircoltál a fiúkkal. ne haragudj, de az én szememben is egy kis céda lennél.
2011. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Remekül. Az első találkozásnál megtaláltuk a közös hangot. Szeretem őket, és szerencsére ők is engem.

Az én és a párom szülei tisztára egyformák, vagyis anya-anyós, apa-após ugyan annyi évesek. Meg kb. főzni is ugyan azt szokták egyszerre. :)

2011. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!