Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Bízni fog bennem valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízni fog bennem valaha annyira hogy elvegyen feleségül?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a párommal, aki elvált férfi. Nagyot csalódott az előző kapcsolatban, megalázta, becsapta, megcsalta a nő. Úgy érzem, hogy soha nem tud már igazán bízni senkiben azóta, pedig én ezerszer bizonyítottam és nap mint nap bizonyítom, hogy bennem igazán megbízhat. Nagyon jó a kapcsolatunk, bizalom, szeretet, szerelem, szex minden a maximumon működik nálunk. Az előző házasságából született kisfiát is együtt neveljük. Soha nem hozta még szóba a házasságot, még csak az eljegyzést sem. Én sem hozom szóba nem akarok elrontani semmit. Boldog vagyok vele, de annyira szeretnék a felesége lenni. Hiába én már csak ilyen régimódi vagyok. A feleségeként érezném igazán, hogy az övé vagyok ő pedig az enyém. Beszélgessek erről vele vagy inkább ne? Nem akarom hogy ebből gond legyen köztünk, nem akarom hogy azt higgye nyaggatom a házassággal. Dehogyis nyaggatom sose tenném, de minden álmom az esküvő. Vele.

Én 26 éves vagyok, ő 32.


2011. júl. 26. 13:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Várj még szerintem, ne hozd elő. Esetleg egyszer, ha nagyon olyan alkalom van. Például ha elmentek egy esküvőre, akkor lehet egy nagyot sóhajtani, hogy "de szép volt". Aztán meglátod, veszi-e a lapot.
2011. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Utalgatni se próbáltál? Megnézni eyg menyasszonyruha szalon kirakatát? Vagy sóhajtozni mikor megy az esküvősmenet, vagy filmeket az esküvős jelenteken?
2011. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy konkrétan beszélned kéne vele arról hogy esküvőt szeretnél,mert azt nyaggatásnak venné akár mennyire is nem annak szánod. És te is tudod hogy akinek az első házassága tönkrement,főleg ha nem az ő hibájából az nehezen mer belevágni egy újba.

Szerintem is azt kellene csinálnod hogy ha elmentek egy esküvői szalon előtt pl. azt mondani hogy "hm..de szép az a ruha" vagy egy filmben esküvői jelenetnél hogy "én is ilyen esküvőt szeretnék majd" , "nekem is ilyen lenne álmaim esküvője" stb. hasonló célzások.

2011. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem próbáltam ezeket. De a gyűrűket szoktam nézegetni a neten, csak úgy kedvtelésből is. Ő pedig látja ezt...soha nem veszek észre rajta semmit. Biztos vagyok benne hogy fél...a csalódástól. Imádom őt és nagyon sajnálom emiatt, olyan jó ember, talpig pasi...bár látná ás tudná mennyire vágyom egy gyűrűre, még ha műanyagból lenne annak is örülnék komolyan mondom, a gesztus lenne a lényeg...a világ legboldogabb nője lennék.
2011. júl. 26. 13:44
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem fogom soha őt ezzel lerohanni és nyaggatni meg főleg nem, attól sokkal jobban szeretem őt, és sosem tennék ilyet. de ezeket a célzásos dolgokat lehet hogy kipróbálom :)

A gyűrűket is azért nézegetem mert imádom őket, sajnos azt nem tehetem meg hogy vegyek is, de nézni azt még lehet, nem igaz? Nekem a legszebb ékszer a párom mosolya....

2011. júl. 26. 13:47
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg neked is jogod van tudni, hogy akar-e tőled valamit!


Ez kb. fordítva olyan lenne, mintha egy ffinek nem lenne joga ahhoz, hogy szexet akarjon..vagy gyereket. Csak utalgatni lehet rá???? EMBEREK!!! NEM TI SZOKTÁTOK MONDANI HOGY A FÉRFI CSAK SZÓBÓL ÉRT???? NE UTALGASS RÁ! AZT ÉRTI MEG MERT PASI!

Simán lazán kérdezd meg tőle, hogy ő szeretne veled családot alapítani majd? Mert neked fontos lenne, mert szeretnél egyszer férjhez menni és közös gyerkőcöt!


Milyen világ ez, hogy egy nő nem kérdezheti meg, hogy akkor most mi van???


Ezt nevezitek kommunikációnak? Az utalgatást??? A csendben sírást???


Utalgatás: "de szép gyűrű" de szép ruha"...és akkor mi van? Szép! De ezt egy pasi nem érti meg! nem tudja ő hogy ezzel te mit akarsz!


Én az egyenességet ajánlom4


Ha besértődik, akkor nem szeret! Ha beszarik, akkor győzd meg arról, hogy gondolkozzon és lássa, hogy te nem olyan vagy mint az exe!


Ha két ember igazán szereti egymást, mindent meglehet beszélni!!!! Meg is kell!!!


27N

2011. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hű, mindig is ilyen erős, karakán nő akartam lenni. De én ennyire nem vagyok....viszont elgondolkodtam most azon amit írtál. Köszönöm.
2011. júl. 26. 14:40
 8/21 anonim ***** válasza:

14:36 vagyok.


Gondolj arra, hogy így legalább megnyugodnál. Ehhez nem kell karakánnak lenni, csak kérdezni kell. Jogod van megtudni, hogy ő akar e mást.

Félsz a helyzettől? Ne félj! Lehet hogy azt mondja, hogy igen, mivel szeret téged, ő is ezt akarja! De lehet hogy azt mondja hogy nem akar se gyereket se feleséget....

Jogod van megtudni!

2011. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van, jogom van tudni...és valóban ezt nem veheti úgy hogy nyaggatom, ha úgy fogja venni akkor meg ...ettől nem fog összedőlni a világ, nagyon rossz ez a helyzet nekem, muszáj tudnom mit gondol, mit akar. Igazad van...köszönöm.
2011. júl. 26. 15:18
 10/21 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló, bár nem ugyanilyen helyzetben vagyok. Mi mindketten 30 évesek vagyunk és a párom is elvált férfi. Az exével 10 évet volt együtt, őt feleségül is vette, holott állítólag már előtte is tudta, hogy nem jó ötlet...de a szocpol, a hitel stb. Aztán a lány végül megcsalta, így szakítottak és elváltak. Szerencsére gyerek nem volt. Ezek után ismertük meg egymást. Van már egy közös gyermekünk is. A házasság viszont még soha nem merült fel köztünk. Nekem annyira nem fontos, csak az böki a csőrömet, hogy az a másik lány érdemtelenül "megkapta" a szép esküvőt, én pedig gyereket szültem neki és mégsem érek ennyit ezek szerint. Persze ezek talán gyerekes gondolatok és neki nem mondok ilyesmit, sőt soha nem is célozgattam esküvőre, de azért jól esne. Ja, amúgy eljegyzés már megvolt.
2011. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!