Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valakik tízenévesen eljegyzik egymást, de még esküvőt nem terveznek? (otthon, szülőknél laknak,18 évesek)

Figyelt kérdés
Miért olyan fontos a gyűrű? Nem azért tart az ember eljegyzést, hogy aztán megházasodjon rövid időn belül? Ha nem akar, minek eljegyzés? Anélkül is együtt lehetünk a másikkal... Mit gondoltok erről?
2009. ápr. 14. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
szerintem ez,hogy egymáshoz láncolják magukat, ilyen fiatalon értelmetlen és nem is veszik őket komolyan
2009. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd az idő kihozza hogy van e értelme.
2009. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Nincs ebben semmi gond, ismerek egy ilyen párt, ők is kb. annyi idősek voltak, most 24 évesek, már házasok, 1-2 éve, és boldogok. A külvilágnak meg semmi köze hozzá, ha ők összetartoznak.
2009. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
komoly szándékot jelent. a család felé egy jelzés. "vele képzelem el az életem".
2009. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyaltalan nem kell elitelni, 18 ev utan szerintem mindenki maga eltudja donteni mennyire erez komoly koteleket a masik irant.

En pl 19 evesen elgyeznem a baratnomet, ha igent mondana, de csak 2-3 ev mulva tudnam elvenni, mivel addig tanul.

Es nekem, nekunk lenne fontos, a kotelek miatt (nem a hozza lancolasrol beszelek!!!) s a csaladdal szemben is, hogy lassak nem "csak" jarunk, hanem geyutt kepzeljuk el a jovonket...szerintem nem elitelendo...

az vesse az elso kovet aki...

2009. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Valahol egyetértek veletek, de ők még csak fél éve járnak együtt.

Úgy érzem, manapság egy eljegyzésnek már nincs akkora súlya,mint korábban

2009. ápr. 14. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
a nagyok is ezt csinálják, az én időmben 14évesen a cigi volt a menő, most meg a szex, most jön az eljegyzés. szerintem arról van szó, hogy a nagyok is ezt csinálják, és ez milyen királyság, hogy eljegyeztem.
2009. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az eljegyzésnek nincs nagy súlya és semmilyen felelősséget nem von maga után. Inkább egy gesztus és az elkötelezettség jele, ami nem rossz. Attól lehetnek jegyesek, hogy csak később akarnak összeházasodni. Nekem nem volt külön eljegyzésem az esküvő előtt, én személy szerint nem tartom fontosnak, de tudom, hogy van, akinek fontos. Ez függ a két féltől és a családtól is.
2009. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azt szeretnék bizonyítani a világnak, hogy ők megértek egymáshoz és készen állnának a későbbiekben akár házasságra is egymásért. De ez egy kis meggondolatlanságra utal. Igaz, hogy a 18 év az 18 év de nem mindenkinél következik be a megfontolt, reális gondolkodásmód 18 éves korban. Az eljegyzés nem gond ilyen idős korban ha teljesen tisztában vannak és hisznek az érzéseikben és a tartósságukban. Én kicsit korainak látom abból amit leírtál.
2009. ápr. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglátásom szerint ez egy olyan jelzés egymás és a külvilág felé, ami azt mutatja, ők összetartoznak. Az eljegyzés felbontása semmiféle jogi, erkölcsi kárral nem jár, így aztán bárki meri vállalni, hiszen nincs mitől tartani, ha mégse jön össze. A szülők tudják, ez még nem sokat jelent, a fiatalok pedig bármit képzelnek erről az eljegyzés pillanatában, később következmények nélkül meggondolhatják magukat. Bármennyire szép az elkötelezettség érzése, ha nem jár következményekkel a felrúgása, akkor nics igazán súlya.
2009. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!