Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Holnap lesz a névnapom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz a névnapom és megtudakoltam a páromtól, hogy mi lesz a meglepim. Annyit mondott hogy citromsárga, ékszer és nem egy forgalmas helyen akarja átadni (vonatállomás), hanem otthon. Eljegyzés lesz vagy csak szerintem az?

Figyelt kérdés
Most lesz majd 2,5éve hogy együtt vagyunk.ő 20, én 17vagyok és már régebben beszéltük hogy jó lenne majd egyszer egy eljegyzés ,de várni kell, hogy biztosabb legyen a kapcsolatunk.Tegnap tudtam meg a meglepim és azóta nem férek a bőrömbe, ezekből a jelekből csakis eljegyzésre gondolok, szerintetek is vagy csak én vagyok ilyen ki álmodozó?
2008. júl. 10. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
94%
Álmodozó vagy , de azért szorítok neked !Ha "csak" egy gyürüt kapsz (de nem eljegyzésit) akkor se keseredj el és főleg ne mutasd ki a csalódásodat!Boldog névnapot!
2008. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
Már 15.szülinapomra kaptam egy gyűrűt a páromtól és azt mondta hogy a köv. már eljegyzési lesz, ezért gonolok erre :D. Köszi a köszöntést!
2008. júl. 10. 20:32
 3/73 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak bántani. De várd ki a végét. még mindig kaphatsz még egy nem eljegyzési gyűrűt.

Az én magán véleményem szerint 17 évesen lehet korai a dolog. De persze ezt ti érzitek ti tudjátok. Ez nagyon komoly döntés és egy egész életre szól. Kívánom a legjobbakat.

2008. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:
Nekem ő az első és utolsó szerelmem is.Persze még fiatal vagyok,nem is most házasodnánk össze, hanem majd ha már én is dolgozok az meg 20-21éves korom körül lesz.Csak így jobban összekapcsoljuk a szerelmünket :)
2008. júl. 10. 20:54
 5/73 anonim ***** válasza:
42%
MÁr bocsi, de a kommentedből úgy tűnik, hogy need nem ő a nagy Ő. Akkor minek akarsz eljegyzést? Azt egy pár nem poénból tartja!
2008. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon rosszul értelmezted a kommentet!!!!!Mert nekem ő az igazi, nem kell egyből lagzit csapni ,mert nem olcsó mulatság.Van aki 8év eljegyzés után is még csak jegyes pár, szóval nem sietni kell.
2008. júl. 10. 21:02
 7/73 anonim válasza:
100%

ha sárga és ékszer, az nem bizit, hogy gyűrű. lehet nyaklánc, fülbevaló, óra, stb.. és még szép, hogy nem a vasútállomáson akar meglepni névnapodra :)

de azért szorítok, hogy gyűrű legyen, mert "látom", nagyon szeretnéd :) de azért ne éld bele annyira magad, nehogy ne tudj örülni, ha valami mást kapsz :)


üdv

2008. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
Már kaptam órát ,gyűrűt meg nyakláncot is :D és mind ezüstök voltak, mostmár arany gyűrűnek kell lennie :D. Köszi a szúrkolást, mjd szerdán tudom meg a meglepim (sajnos, addig nem talizunk :'()
2008. júl. 10. 21:19
 9/73 anonim ***** válasza:
59%
bocs de te kissé naiv vagy.
2008. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
95%
nekem is holnap lesz a névnapom, bár ez senkit nem rdekel:) no mindegy.. a fiúk nagy csalódást tudnak okozni tudtukon kívűl... már nagyon beleélted magad, úgyhogy mindegy:) boldog névnapot nekünk!:)
2008. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!