Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Honnan tudta a párod mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudta a párod mekkora gyűrű jó neked?

Figyelt kérdés
Elvette a gyűrűdet, próbálgatta vagy hogyan? Sejtetted, hogy leánykérés következik? :) Meséljetek
2011. aug. 31. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvitte (nem vettem észre) és lemérette.
2011. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
az egyiket elvitte, igen. sejtettem :), semmit sem képes titokban tartani, nem mondta el, de rájöttem. jó lett volna, ha meglepi, de így alakult. így is szép volt :)
2011. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs gyűrűm. Kíváncsi leszek, hogy az én méretemet hogy fogja eltalálni :D 20/L
2011. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Onnan,hogy együtt elmentünk kiválasztani,és lemérték az ujjamat.
2011. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőm párja engem kérdezett meg, mert én úgyis tudom:)


Off: Az előző válaszokból ítélve azt hiszem, már tudom, hogy hol van a kedvenc gyűrűm:D Kezd összeállni a kép a gyűrű eltűnéséről:)

2011. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvitte a gyűrűmet és én észre se vettem.

Ami a legviccesebb volt benne, hogy akkoriban 110 km-re laktunk egymástól és napokig azt hittem, hogy elhagytam azt a gyűrűt, amit a szüleimtől kaptam, mint családi örökség.

Pocsékul éreztem magam, de annál nagyobb és romantikusabb volt a meglepetés :]]

2011. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Felhúzta a kisujjára és megjegyezte meddig ment fel.
2011. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém nem túl romantikus, netről leszedtünk ilyen ujj mérő szalagot, kinyomtatta, kivágta és lemérte. :D Nem volt levágós, ááá. :D
2011. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudta, 5 számmal nagyobb lett. de legalább meglepi volt :)
2011. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt elmentünk az ékszerboltba. Mivel nekem hosszúkás és vékony ujjaim vannak, próbáltam egy csomó gyűrűt, mert egyik sem volt jó az ujjamra (mind nagyok voltak). Aztán az ékszerboltos csaj lemérte, hogy kb. mekkora gyűrű kellene nekem. Természetesen nem volt sejtésem arról, hogy milyen lesz a gyűrű, hiszen ott egy sem volt jó rám. Így ezt utólag tudtam meg, hogy Pestről kellett hozatni párat, amelyek közül ő választott (mi vidéken lakunk). Mindenesetre így is szép volt minden. :)
2011. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!