Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen hosszú volt az eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú volt az eddig leghosszabb kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Hány évesen kezdődött?

És most hány éves vagy?


Miért lett vége?


2011. okt. 29. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát én 14 voltam, ő 15, és 3,5 éve együtt vagyunk, és örökké fog tartani, mert közösen tervezzük a jövőt.:)
2011. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
4 év, és még mindig tart... 22 éves vagyok most, 18 voltam, mikor összejöttünk... azóta is együtt élünk.
2011. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

24 évesen ismertem meg illetve jöttem össze a vőlegényemmel , másfél éve, és még most is tart. remélem örökké:)

1 hónap mulva lesz az esküvőnk:)


25/N


előtte a leghosszabb kapcsolatom 10 hónap volt. 19 évesen. azért lett vége, mert az akkori párom megváltozott, féltékenykedett, nem engedte volna hogy találkozzam a barátaimmal, illetve meg is csalt, s mikor ez kiderült szakítani akartam erre ő megütött. s miután visszaütöttem, otthagytam. ezen kívűl csak egy két hónapos próbálkozásaim voltak.

2011. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

16 voltam mikor megismerkedtem eletem nagy szerelmevel, o akkor 22 eves volt. Most 28 eves vagyok o 35 lenne. 1 honappal az eljegyzesunk utan autobalesetet szenvedett es meghalt. :( Ez volt a leghosszabb kapcsolatom, ugy gondoltuk orokke fog tartani, de a sors kozbeszolt.


Vigyazzatok es szeressetek egymast mig lehet. Minden perc ajandek.

2011. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 eszta41 ***** válasza:
Nem a sajátomat írom, hanem egy ismerős párét, mert az érdekesebb. Osztálytársak voltak általánosban, 13 évesen kezdtek járni. Most 45 évesek, folyamatosan a legnagyobb békében és egyetértésben élnek.
2011. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

2,5 évig jártam egy sráccal 16 és 18 éves korom közt.Azért lett vége,mert még nem éreztük késznek magunkat arra,hogy egy életre elkötelezzük magunkat egymás mellett.


21/L

2011. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!