Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt a leghosszabb kapcsolatod ami után elhagytak? És miért hagytak ott?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon furcsán viselkedik velem amióta messze dolgozik és félek h talált ott vkit magának helyettem:(:(:(

(4 és fél éve együtt)

Már együtt is lakunk mindenünk közös


2010. aug. 12. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
3 év. De szerintem elhúzhattuk volna 4-ig is, csak már szenvedés lett volna. Sajnos 10 év után is elhagyhat téged bárki.
2010. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen tudom persze h elhagyhat, de annyira fáj h felhív beszélgetünk meg minden és közben tudom h hazudik nekem meg ilyenek
2010. aug. 12. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:

szomorú kimondani, de biztos, hogy talált magának valakit.

ha azt érzed, hogy hideg veled szemben, hogy úgy beszél veled, mint egy vadidegennel, ha semmit nem tud igazából magáról mondani akkor ne is hívd, van valakije, vagy sanszos, hogy kialakulóban van valami.

2010. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 év és a pénz miatt.
2010. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

6 hónap--->másik pasi miatt


a mostani, amire meg azt hittem örökké fog tartani, az 1 hónap---expasi felbukkanása miatt:S úgyhogy nagyon jó....

2010. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 év, a legjobb barátnömért...
2010. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 év után szakított velem. Fiatalnak érezte magát, élni akart még.
2010. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!