Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy fiú meg akarja kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú meg akarja kérni a lány kezét, akkor az hogy lenne "jobb"?

Figyelt kérdés

Azért "jobb", mert ez elég szubjektív. De a véleményeitekre vagyok kíváncsi. Tehát kettesben, benn a lakáson, vagy épületben, esetleg a lány családja előtt, vagy a saját családja előtt egy összejövetelen? Nyilvánosan, valami szép helyen, stb.? :)

Írhattok példákat is, érdekel minden! :)

Köszi^^


2011. nov. 14. 14:15
1 2
 1/12 LadyLee ***** válasza:

Család, barátok, stb. előtt SEMMIKÉPPEN!!!


Egyébként meg olyan tekintetben lehet nyilvános, hogy vannak ott más emberek (pl. étterem), de ne legyen belőle "show" mások számára - ez csak 2 emberre tartozik.


A fentieken túl én nagyon szeretném, ha valami különlegeset találna ki a párom, tehát ne szimplán csak bökje ki a kérdést egy éttermi vacsora közben (meg ne is rakjon gyűrűt ételbe - italba, mert amilyen béna vagyok, tuti vagy lenyelem, vagy beletöröm a fogam).


Szóval legyen intim, meghitt és különleges.

2011. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb négyszemközt megkérdezni a lányt, és ha akkor igent mond, csak akkor megkérni a szüleitől szűk családi körben.

Aztán, ha akarnak eljegyzési ünnepséget, akkor lehet kivinni a dolgot a nagy nyilvánosság elé...

2011. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kettesben.
2011. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
én éteremre szavazok.
2011. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én kezem sok ember előtt kérte meg a vőlegényem, és nekem így volt tökéletes. Az évfordulónk napján egy kiállításon, ahol megismerkedtünk. Szerintem nagyon romantikus volt, és olyan jól esett, hogy annyi ember örült velünk, és nagyra becsülöm a vőlegényem, hogy több száz ember elé ki mert állni, és feltenni a nagy kérdést. Úgyhogy én erre szavazok. Pedig nem vagyok egy extrovertált ember, nem szeretem a felhajtást, de ez mégis így volt jó.
2011. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, hogy hol, csak az a lényeg, hogy a párbeszéd közted és a párod között legyen csak hallható. Tehát a család/barátok előtt verziót kizárnám.

Az én férjem egy szülinapi buliban kérte meg a kezem.. Vagyis ez túlzás, viccelődtem vele az esküvőről, aztán ő közölte, hogy ő bizony elvenne, nem viccel :) Köpni-nyelni nem tudtam :) 1 óra eltelt, mire elhittem, hogy tényleg komolyan mondja :)

2011. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De jók! :)

Köszönöm a válaszokat, öröm őket olvasni! :)

2011. nov. 16. 16:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Én kétszer tervezem

1. Négyszemközt.

2. utána meg a családjánál az apjától is kikérem:)


És így lesz hivatalos..:)

2011. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja.. igen..

Megvolt először kettőnk között..


Aztán nehézkesen összeszerveztük, hogy apu, anyu ott legyenek együtt anyunál és senki ne sejtsen semmit (szüleim elváltak, de jóban vannak, így csak azt kellett megoldani, hogy ne sejtsenek semmit).


Mi már akkor tudtuk az esküvőnk dátumát (férjem szülinapja) és a következő levelet nyújtottuk át szüleinknek:


"Drága Anya és Apa!


Kérünk benneteket, hogy 2011.06.04-én ne csináljatok programot, a Robi szülinapján mást is ünnepelnénk, ami egyelőre titok.


Az alábbi dolgokat kéretik begyűjteni addigra:

- valami régi

- valami új

- valami kék

- valami kölcsönkapott


....."


Anyukámnak potyogtak a könnyei, apu nem értette a dolgot, vicces is volt és megható is :)

Anyunak nem sok ideje maradt megemészteni a dolgot, közöltem, hogy másnap megyünk menyasszonyi ruhát venni, időpontom van innen 100 km-re egy szalonban :)


Aztán rá 1 hónapra (az én szülinapomon) megtartottuk a szűk családi körű hivatalos eljegyzést is :)

2011. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csak 2en legyetek és valami olyan romantikus helyen amit mindketten szerettek. Fontos, ne legyen egyértelmű mire készülsz, annál nagyobb lesz az öröm! sok sikert!
2011. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!