Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vállalnak ilyet az ékszerüzletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnak ilyet az ékszerüzletek?

Figyelt kérdés
Az van, hogy eljegyzésre készülök, viszont egyszerűen nem tudok annyi pénzt kiperkálni, ami a karikagyűrűkre kell. A nagyszüleim már nem élnek, és arra gondoltam, hogy az övéket be lehet-e vajon olvasztani, és két másik gyűrűt csinálni a mi méretünkben. Jobb szeretném, ha csak bővíteni, tágítani kellene, de sajnos a két gyűrű mérete és súlya annyira eltérő, hogy ez nem hiszem, hogy menne.
2011. dec. 9. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,szinte mindenhol vállalnak ilyet.beviszed az aranyékszereket megmérik, bevizsgálják, és a választott mintájú gyűrűt elkészítik belőle.
2011. dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a legtöbb ékszerüzletnek van ötvössel kapcsolata, vagy éppen akár dolgozik is náluk ötvös.

Szóval vállalnak :)

2011. dec. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindkettőtöknek! Megnyugodtam. :)
2011. dec. 9. 22:18
 4/4 anonim válasza:
Azért egy tanács: azért érdeklőd meg az adott üzletben. Mert több helyen csak beszámítják a hozott a ékszert, és nem abból készítik. Én inkább kisebb, kimondottan kis ötvösboltot keresnék, és nem nagyobb ékszerüzletet, mert ott tényleg a bevitt aranyból/ezüstből készítik el neked a kívánt dolgot.
2011. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!