Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szép? (Kérdésed túl rövid, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

[link]



ezzel szeretném megkérni a barátnőm kezét, 4hónapja vagyunk együtt!Igent mond?


2011. dec. 24. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Nekem az a véleményem, hogy 4 hónap iszonyú kevés. Én elhiszem, hogy nagyon szerelmes vagy a barátnődbe, ami nagyon jó !

De, az az igazság, hogy ez nagyon is még a "rózsaszín köd ideje"

Tapasztalatból beszélek. 2 éve vagyok együtt párommal, és még a mai napig tud meglepetést okozni a viselkedésével.

Tehát szerintem nem tudod még, hogy kit akarsz elvenni feleségül.

Mivel a gyűrű megvan egyértelműen meg fogod kérni, amivel semmi baj nincs, mert az eljegyzésnek nincs semmi kötelezettsége, de szerintem az esküvővel mindenképp várjatok.

Na meg reménykedj benne, hogy a barátnőd komolyan vesz, mert ha pl engem megkérnének 4 hónap után én kicsit úgy érezném, hogy " könnyen jött könnyen ment érzés" Tehát ha ilyen hamar ilyen nagy döntést hozott akkor valamennyire bennem lenne, az, hogy akkor lehet ilyen könnyen szakít is?

Persze tudom nem így kell hozzáállni , na meg minden ember más. Lehet a te barátnőd nagyon őrülni fog és örökre boldogok lesztek.


Őszintén remélem, hogy így lesz,

sok boldogságot!


(És attól még, hogy leírtam a véleményem remélem nem fog mindenki lepontozni, azt hiszem a kedves kérdező nem véletlenül tette fel a kérdést. )

2011. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek az utolsóval:) 4 hónap, ajjajjajjj....

4 hónap után én még egy pohár vízért sem mentem fel a páromhoz, egyszer meg agyonvert a jeges eső s inkább hazamentem vizes fejjel át a városon, minthogy felmenjek hozzuk:D

4 hónap iszonyú kevés. Jól írta az a valaki aki azt kérdezte, hogy "kaptatok-e el már vírusos hasmenést":))) ilyen és ehhez hasonló dolgokhoz szükség van egy kemény döntés előtt.

De a Ti életetek én sok boldogságot kívánok:)

A gyűrű nekem túl köves, de nem is nekem kell tetszedjen, te ismered a barátnődet:)

21-L

2011. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Vannak kivételek amikor nem is olyan rövid az a 4 hónap.

Én amikor megismerkedtem a férjemmel,2 hét után összeköltöztünk.Majd 1 hónap után össze is házasodtunk.

Idén volt a 10-dik házassági évfordulónk.(még ma is imádom)

33/N

2011. dec. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg legyen ebben a dobozban, ha a barátnődnek ez a stílusa és nagyon szeret igent mond.:)

Egy pár kommentelőnek: Ne fikázzátok már hogy ne ebbe a dobozba, meghogy 4 hónap az kevés, ő jobban tudja és érzi...

2011. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Lukacska válasza:
Szerintem szép, de ha igazán szeret akkor gyűrű nélkül is igent fog mondani! :) Sok sikert! :)
2011. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mit szólt? :)
2011. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a gyűrű, sok boldogságot! :-)
2012. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!