Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ki mondott vagy kinek mondtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mondott vagy kinek mondtak igent tegnap este?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Te.
2011. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tévedsz :) Csak annyian írtak itt eljegyzésről, hogy kíváncsiskodom :)
2011. dec. 25. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Én igent mondtam. Kérdezték, kérsz pálinkát? Hát erre nem mondhattam nemet.
2011. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Detto mint az utolsó, csak én borra nem mondtam nemet.
2011. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A piára én is, mivel gyógyszert szedtem, de este vár a vodka mámora :D

Viszont én leginkább eljegyzésre gondoltam :) De azért értékelem a humoros válaszokat :):)

2011. dec. 25. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Bennem megállt az ütő egy pillanatra, amikor megláttam a párom kezében az akkora kis dobozt, mint amibe a gyűrűket szokták tenni(10 éve vagyunk együtt és nagyon vágyom rá, hogy eljegyezzük egymást, mert nagyon jó a kapcsolatunk minden téren és szeretném összekötni Vele az életem). De nem az volt. :( :) Remélem az arcomon nem látszott, hogy nem erre számítottam, bár nem is tudom miért vártam mást, miközben tudom, hogy nem lesz eljegyzésünk.

Ettől függetlenül nagyon szeretem az ékszert, amit kaptam!

2011. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, de azért remélem eljön a te időd is :):)
2011. dec. 27. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!