Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4d-s ultrahangon azt mondták,...

4d-s ultrahangon azt mondták, hogy kevés a magzatvizem. Az átlagos értéknek az alsó határát súrolja. Az ultrahangos hölgy csak annyit mondott, hogy sokat kell pihennem. Kell aggódnom? 30 hetes + 5 napos kismama vagyok

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. héttől volt kevés a magzatvizem. Mivel a baba teljesen rendben volt és én is (nem találtak semmit, ami bármilyen betegségre utalna) ezért azt mondták, hogy ez pl. alkati dolog is lehet. Meg ugye az csak egy pillanatnyi állapot, amit éppen néznek. Ráadásul a terhesség vége felé már kevesebb a víz. Nekem 2 hetente volt uh, minden rendben volt. Dokiddal beszélj mindenképp!
2009. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!