Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Véleményeket kérek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket kérek?!

Figyelt kérdés
szerintetek miért van az hogy a párommal /27/ F már lassan 2 éve vagyunk együtt s együtt is lakunk kapcsolatunk elejétöl kezdve.. :)nagyon jó a kapcsolatunk! :)csak az fura nekem hogy az ex barátnöjét eljegyezte úgy 1 ill. 1,5 év után hogy egy hónapban egyszer taliztak s nem is laktak együtt stb.. én meg vele élek s semmi .. :(( jólesne egy gyürü töle :)) már szóba került mert kérdezgette párszor.. s megkérdeztem töle h mért nem kérdezgetti már s monda h már tudja a választ.. kérdeztem töle akkor megsem kérnéd a kezem ha tudod a választ erre ö hogy de,de nincs rá alkalom... :)s kicsit idgesit h voltját eljegyezte s az "élettársát" még nem...köszi a véleményeket!!!
2012. jan. 17. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiába jegyezte el az előző csaját, látod mi lett belőle, semmi. Talán most óvatosabb. Elég szar érzés átélni egy jegyesség felbontását.
2012. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azt el kell mondani hogy miattam szakitott a volt bnöjével :) örülök neki s elképzelem az érzést milyen rossz lehetett a csajnak.... csak irigykedem...
2012. jan. 17. 17:58
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Akkor majd veled is szakít más miatt és azért nem ad gyűrűt.
2012. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát erről van szó. Nem biztos benne, hogy megérett már rá a kapcsolatotok. Látod, a másik csajt eljegyezte, és mi lett belőle? Jött egy harmadik és eldobott a pasi mindent. Gondolom bizonytalan, hisz bármikor jöhet jobb.


Nem baj, csak ne erőltess semmit.

2012. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Most óvatosabb,és talán nincs is úgy pénze gyűrűre.Ne erőltesd a gyűrű témát,mert az ellenkezőjét éred el.
2012. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem rájött, hogy balgaság eljegyezni valakit, ha még jöhet jobb is, hiszen ennek előtte is így tett.

Persze a Te álláspontod is érthető, mert nyilván Te is érzed, hogy nem biztos, hogy veled marad, ha jön egy másik, így egy gyűrűtől éreznéd magad biztonságban.

Egyet mondok, kettő lesz belőle: ilyen erkölcsileg ledér férfitől jövőt úgysem várhatsz, amíg meg jön a nálad is jobb leány, addig meg élvezd!! És ne gondolkodj!!! Rövid az élet ahhoz, hogy görcsöljünk! :)

Minden jót!

23N

2012. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem Ő az igazi.

Tudod,nekem is szarul esett,mikor együtt éltem az illetővel,rengeteg mindent megtettem érte,rengeteg áldozatot hoztam,talán még a csillagokat is lehoztam volna az égről.Én tényleg beleadtam a maximumot,részemről megvolt a tiszta szívből szerelem...Tudod,mi volt a baj?Az,hogy visszafelé ez már nem így volt!

Szóval egyértelmű,hogy Téged nem vesz olyan komolyan,mint amennyire kellene,mert egyrészt fél a dologtól,másrészt várja a jobb lehetőséget.

2012. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy belekényelmesedett a kapcsolatban. Az eljegyzés manapság már nem sokat jelent, ha nem terveztek utána esküvőt. Ha viszont esküvő nem lesz mostanában felesleges a leánykérés. Te tudod hogy ő tényleg szeret-e téged, vagy csak te szereted őt, te teszel meg többet a kapcsolatért.

Lehet, hogy pár év múlva esküvő lesz. Igazából, az aminek nagyobb jelentősége van, az eljegyés csak egy dolog, lehet sosem vesz el...

2012. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kár ezen kattognod!Azon miért nem kattogsz,hogy az exével miért nem költözött össze veled meg miért igen?

Arról nem is beszélve hogy 2év nem sok,gondolom nem 2éve laktok együtt.Éljetek még együtt "függetlenül".

Én 4éve vagyok az "élettársammal" 2éve élünk együtt,de nem jegyzett még el.Volt időszakom amikor én is azon filóztam 24órából 16-ot hogy miért nem...Kár volt...egyszer úgy is el jön az az idő.

Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak,sok válasz is eszembe jutott.


-talán most elő vigyázatosabb,mert hiszen nem maradtak együtt az exével


-lehet hogy téged nem szeret annyira mint azt a lányt szerette.most ezt nem bántásból,de lehet hogy az exe volt az első komoly neki és nem látott a rózsaszín ködtől,ezért nem bírt várni,mellesleg tényleg ne kattogj rajta hiszen nem úgy tünik mintha az "rendes eljegyzés lett volna"


-időközben lehet rájött arra hogy még élni akar,lehet hogy észbe kapott hogy nem akarja lekötni magát


-te hány éves vagy?tanulsz még?lehet hogy fiatalnak tart még téged erre

2012. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elöször is 23 éves vagyok s dolgozom :)és ismerkedésünk után rá egy hónapra összeköltöztem a párommal...s szokta mondani hogy velem akarja leélni az életét meg hogy egy szép családot fogunk alapitani kis lurkókkal :)kis feleségemnek szólit :) nagyobb biztonságban érezném magam ....amugy köszi a válaszokat!!
2012. jan. 18. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!