Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Véleményeket kérek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket kérek?!

Figyelt kérdés
szerintetek miért van az hogy a párommal /27/ F már lassan 2 éve vagyunk együtt s együtt is lakunk kapcsolatunk elejétöl kezdve.. :)nagyon jó a kapcsolatunk! :)csak az fura nekem hogy az ex barátnöjét eljegyezte úgy 1 ill. 1,5 év után hogy egy hónapban egyszer taliztak s nem is laktak együtt stb.. én meg vele élek s semmi .. :(( jólesne egy gyürü töle :)) már szóba került mert kérdezgette párszor.. s megkérdeztem töle h mért nem kérdezgetti már s monda h már tudja a választ.. kérdeztem töle akkor megsem kérnéd a kezem ha tudod a választ erre ö hogy de,de nincs rá alkalom... :)s kicsit idgesit h voltját eljegyezte s az "élettársát" még nem...köszi a véleményeket!!!
2012. jan. 17. 17:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

Ez az hogy túlságosan el vagy szállva magadtól.

Persze,most biztos le fognak pontozni de nekem ez a véleményem.

Persze hogy a pasas nyalizik,és mondogatja neked hogy milyen szép családotok lesz.

Tucatnyi ilyen férfit ismerek,és olyat is aki több év után (nem két év után) szólítja kis feleségemnek a párját,pedig nem is a felesége.

Szerintem egyértelmü hogy az exét jobban szerette (lehet hogy csak azért mert ő volt az első neki),de nem hiába érezte azt hogy el akarja őt venni.

Ellentétben veled,aki vele él,főz-mos-takarít rá.Olyan mintha a felesége lennél,nem?Neki így kényelmes!


Mellesleg szerintem ne agyalj ezen 2év elteltével...

2012. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Milyen idős a párod? Lehet, hogy túl fiatal... A két év... hmm ne agyalj ezen, a gyűrű csak gyűrű marad, és szeritnem megijedt-tanult az előző esetből. Nem minden alakul úgy ahogy azt az ember eltervezi. Lásd...az előző kapcsolatban megvolt az eljegyzés,.... és jöttél Te...nem igazán számítottak Rád :D értsd-nem voltál betervezve. És hiába volt az akkori eljegyzés is.

Szóval lehet hogy ezért sem kaptál még gyűrűt...vagy egyszerűen elkényelmesedett, neki jó így ahogy van. Mos-főz-takarít...gyűrű és egyéb kötöttség nélkül is (Mármint Te kedves kérdező)


Párommal lassan 7éve vagyunk együtt...nem költöztünk még össze, oda én nem ő meg ide nem költözik...15percnyire lakunk egymástól, ő 27 én 23, agyaltam rajta én is, bár már nem teszem, nem veszi komolyan, aztán a miénknek lehet h lassan vége...mindegy ez is más :) Bár el is van kényelmesedve kényeztetve, én rontottam el, de utólag mindenki okos. Sütit vittem, mert tudom h szereti, ha oylasmit főztem itthon amit szeret, akkor azt vittem neki, ha nem volt otthon az anyja kimostam, mosogattam, főztem ott, takarítottam, szóval... nálunk se gíűrű, sem összeköltözés, mégis elkényelmesedett. Nem azt kapom vissza amit adok, és egyoldalúnak tűnik a dolog. Mert ugye kifogás mndig van, munka mellete egyetem. És én nem igazán férek be...én már nem megyek, majd jön ha akar...


Éld az életed, nyugodtan és ne görcsölj, mert rányomja a bélyeget a mindennapokra. Szerintem egyébként egy eljegyzéshez nem kell alkalom, sőőőt az alkalom maga az eljegyzés. Miyen már az amikor vki karácsonyra kapja meg...nincs aándékötlete a párjának, v diplomaosztóra...h tessék ez a jutalmad... :D Váratlanul egy vacsorán, vagy egy séta közben, közös helyen, vagy vhogy ötletesen... :) Egyébként remélem h kiszúrja a kérdést, és vmi egyedi ötlete támad...

2012. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Utolsó vagyok, megvan a kor, bocsi... :) kérdés h 27évesen mi a fontos neki, a család, v az h szabad legyen "kötöttségek" nélkül. Ahogy írtam az én párom is 27, mégis "gyerekes" a gondolkodása, a saját kis világán kívül nem lát, megvan az értékrendje...amiben nem biztos h egyetértek vele. Szóval ezt kicsit vetítsd le magadra-magatokra...és lehet, hogy nem is jártál rosszul, hogy még nincs gyűrű...mi van ha jön más? 23 éves vagy, éld az életedet nyitott szemmel, és hasonló helyezésen legyen párod az értékrendedben úgy ahogy neki is szerepelsz vhol. Ha ez nem egyenlő...tehát ha nekem ő a legfontosabb neki meg mondjuk a meló v egyetem, v bármi más, akkor baj van. Gondolkozz, és ne bánd, ne agyalj rajta.
2012. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is elvan kényelmesedve....eltontottam... Mindig a kedvenc kajáját csinálom s mèg kapcsolatunk elején mindent vettem amit mondott s ha most elfelejtem valamit akkor felháborodik h boltba dolgozom s elfelejtem?.... Meg vettem neki szeretlek felirattal kispárnát h jelezem neki h viszont is kaphatnák valamit de semmi... S èn mikor kaptam töle még egy aprócska akándèkot is?? Tavaly nönapra virágcsokrot.... Elkondoltató amit mondtál/írtál. Köszi a hozzá szólásokat. Kapok hideget meleget erre számitotta ;D
2012. jan. 19. 07:12
 15/15 anonim ***** válasza:

Sokszor elgondolkodom az ilyen kérdéseknél,hogy ha 2 év után ilyen a kapcsolat,akkor miért nem azon van a hangsúly,hogy hogy lehetne megmenteni és nem azon,hogy mikor köt már magához végleg.

A kérdésben még azt írtad,hogy nagyon jó a kapcsolatotok,most pedig felsorolsz egy csomó olyan dolgot,ami egyszerűen csak odafigyelés kérdése,törődésé és mégsem kapod meg. Miért gondolod,hogy a gyűrű bármin is változtatna? Neked ugyanúgy mosni,főzni kell, ő egyre jobban elkényelmesedik,hiszen 2 év alatt sikerült ilyen szintre kiégnie,mi lesz 10-20 év múlva?

Ha még szeretitek egymást,akkor először nem ártana egy mindenki elégedettségét szolgáló kapcsolatot létrehozni és nem az eljegyzéstől vagy esküvőtől várni a csodát. Házasságon belül is teperni kell,hogy jó legyen a kapcsolat,de ami eleve sz.ar arra kár tervezni hosszútávon.

2012. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!