Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen hosszú kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú kapcsolat után szokás közös lakatot elhelyezni pl Pécsen?

Figyelt kérdés

biztos ismeritek ezeket a lakatos kapukat ahova párok közös lakatot helyeznek el. Szerintetek mennyi idő után elfogadható? mert mi pl csak 10 hónapja vagyunk együtt és most azt gondoljuk h örökké, de ki tudja,nekem tetszik ez a lakatosdi de azt hiszem nem kéne felhozni mert megijed. hangsúlyozom nem akarom még h elvegyen pl várnék pár évet azzal is

20L


2012. febr. 4. 16:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
véletlenül írtam eljegyzés témakörbe
2012. febr. 4. 16:15
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez nincs időhöz kötve,amikor úgy érzitek,h jó poén...Mert ez szerintem semmi több...
2012. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia!

Szerintem sincs időhöz kötve. Mi is akartunk már, csak még nem jutottunk el odáig.

Nem értem, hogy miért ijedne meg. Ettől még nem lesztek házasok, nem lesz gyereketek. Szerintem aranyos, nekem is tetszik, egy jelképe annak, hogy szeretitek egymást, ennyi.

2012. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor nem annak a jelképe, h mi örökké együtt leszünk? Bár elég jó a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni, nyilván ezt is meg tudnánk, csak érdekelt mások véleménye is
2012. febr. 4. 16:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Alapszabály: NE érdekeljen mások véleménye:) örülj minden egyes témának, amit meg tudtok Ti ketten beszélni, mert viszonylag ritka az ilyen kapcsolat.

Esetleg ha közös kirándulást terveztek, ajánld fel neki pl Pécset, mint úticélt, nézzetek róla honlapokat, biztos találkoztok valamelyiken ezzel a lakatos dologgal, aztán megkérdezheted róla a véleményét. :)

2012. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szerencsére annyira őszinte a kapcsolatunk, h spontán is megkérdezhetem róla a véleményét. Nem kell ügyeskednem :) Én nem tudtam pontosan, h minek a jelképe a lakat, és azt hittem h az örök összetartozásé de ezek szerint csak egy poén :)
2012. febr. 4. 16:43
 7/11 anonim ***** válasza:

a házasság is a holtomiglan-holtodiglant jelenti,mégis sokan elválnak...Na ez is így az örök szerelem jelképe..

Amúgy nagyon romantikus,és házasságpárti vagyok,de ez akkor is csak egy szép gesztus,jó móka,semmi több...

2012. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó móka, hát akkor pl eljegyzés, házasság is csak egy móka nem. Vicces már hogy milyen komoly emberek vannak itt néha...Szerintem az a komoly, amit annak tartasz, ne foglalkozz az ilyen véleményekkel.

Amúgy én is gondoltam már lakatra, szerintem szép dolog. Ha érdekel, pont ma olvastam, hogy egy kínai hagyomány az alapja, náluk azt jelenti, hogy a kapcsolat örökre szól, ahogy azt írtad. És hát miért is ne lehetne így? Ne mindig másokhoz hasonlítgassuk magunkat!

2012. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még ez lemaradt: igazából, ha már úgy érzed/érzitek, akkor érdemes, nincs így hagyománya, hogy mennyi idő után. Sok boldogságot!
2012. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Augusztus végén ismerkedtünk meg, és a következő Valentin napra kapott tőlem egy lakatot, amibe belegravíroztattam a nevünket. Tehát kb. fél év. Nincs időhöz kötve. Persze az ember akkor rakjon, ha azért hosszabb távra tervez! Engem biztos zavarna, ha a lakat felhelyezésekor eszembe jutna, hogy ez lesz kereken a tizedik, amit felrakok valakivel. :)
2012. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!