Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen egy jó lány búcsú? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó lány búcsú? . ötleteket várok

Figyelt kérdés
helyszín,étel,ital,desszert,ajandek,kinek kell fizteni,
2012. febr. 9. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát én csak a sajátomról tudok beszélni. A barátnőim szervezték és fizették az egészet, én sokáig nem is tudtam róla. Otthon (egy barátnőmnél) alapoztunk, utána egy belvárosi szórakozóhelyre mentünk, ott volt foglalásunk. Persze az ottani italokat, ételeket fogyasztottuk. Ajándékokat is kaptam, de semmi komoly, inkább ilyen vicces-pajzán dolgokat.


Nagyon jó volt, már alig várom, hogy én is rendezhessek ilyet a barátnőimnek! :)

2012. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Még nem volt lánybúcsúm, de leírom, milyet szeretnék majd.

Szerintem olyan helyre menjetek, amit ismertek, ahol le is tudtok ülni, de tudtok táncolni is. Minél nagyobb, annál jobb, akkor lehet jó kis játékokat játszani, akár idegeneket is bevonva (petrezselyem árulás, jókívánság/puszi-gyűjtés pasiktól, itatós feladatok). Az ital ott adott.

Előtte lehet egy kis gyűlést tartani valakinél, ahol ehettek, szerintem nagy kaja nem kell, max szendvicsek és nasi, esetleg mártogatós friss zöldségekkel, tortilla chipssel, vmi házi süti. Ajándék, hát szerintem vicces/pajzán apróságokon kívül más nem kell. (Arra figyeljetek, hogy ne kelljen egész este magatokkal cipelni az ajándékokat.) Viszont az tök jó, ha nagyjából egyforma felsőben mentek, és a menyasszony kap egy szalagot, pl ilyet:

[link]

Szerintem ezeket a többi lánynak kellene állnia, ha sokan vagytok, elég jól meg tudnak oszlani a költségek.

2012. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Enyém szuper volt. Azt tudtam, hogy kinél lesz, és kik lesznek ott. EZ fontos, mert a menyasszonynak tudnia kell, hogy hogyan öltözzön (magyarán házi iszogatásra, vagy valami exkluzív bulis helyre), és abba pedig mindenképp engedjetek neki beleszólást, hogy kikkel akarja tölteni. Engem kértek a barátnőim, akik szervezték, hogy írjak egy listát elérhetőségekkel azokról, akiket szeretnék ott látni.


Szóval átmentem egyik barátnőm lakására a megadott időpontba, és ott volt az összes barátnőm és nőrokonom, akiket szeretek :) Voltak vicces-pajzán játékok, és sok koktél, pia, sütik, szendvicsek, saláta, hidegtálak. Voltak csapatjátékok, karaoke, tánc, és chippendale fiú (erről előtte kérdezzétek meg! Mert valaki nem szereti őket)

Aztán elmentünk egy szórakozóhelyre, ahol találkoztunk a vőlegényem fiú-bulis társaságával. és együtt folytatódott a bulizás, hatalmas élmény maradt a mai napig.


Fizetés: a szervezőknek illik, azaz nem a menyasszonynak. Értelemszerűen a távolabbi embereknek, tehát akik nem főszervezők, előtte meg kell írni, mik lesznek, és megkérdezni, anyagilag mennyire szállnának be. Nehogy az legyen, hogy megszervezitek mondjuk hárman a lényeget, aztán másik hatnak meg szétkülditek az e-mailt, hogy "okés akkor fejenként tízezerre jött ki".

Ajándék: én kaptam pajzán vicces cuccokat, szexshopban lehet kapni mindenféle dolgot. Aztán kaptam egy fátylat, amit végig viselnem kellett, és egy "elkelt" feliratú szalagot is, de sokan szoktak pl. pólót csináltatni, amin vicces felirat van, pl. Game Over, vagy ilyesmi.


Az utcán is lehetnek vicces feladatok, ha a menyasszony bevállalós, mármint pl. nekem volt olyan, hogy ki kellett vágni utcán leszólított fiúk gatyájából a címkét, és a végén megszámoltuk :)

Ja, és vehettek neki emlékkönyvet, amibe beleragasztotok mindenféle emléket rólatok, pl. közös képek, belépőjegyek amikre együtt mentetek, mozi, strand ilyesmi (mi megőriztünk ilyesmiket), képeslapok olyan helyekről, ahol együtt voltatok a menyasszonnyal.


A könyvbe minden vendég, vagy utcán leszólított szimpi ember írhat az ifjú párnak jókívánságot, vicces lesz elolvasni másnap. Mi találkoztunk más lánybúcsús társasággal is, meg legénybúcsúsokkal, az emberek nagyon jófejek és közvetlenek ilyenkor :)


Jó szórakozást, és legyetek kreatívak :) Ja, és persze a legfontosabb: nem árt jól ismerni a menyasszony-jelöltet, mert vannak bevállalós, vagy épp kevésbé bevállalós csajok. Van olyan, aki a lánybúcsúján csak pár barátnőt akar, kis dumcsival, esetleg némi vörösbor, de olyan is van, aki meg bulihelyről-bulihelyre járva táncolna az utcán hatalmas társasággal szíve szerint. Nem a szervezők, hanem a menyasszony érdekes az elsődleges, hogy Ő hogyan akarja tartani!

2012. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kihagytam: nekem fehérben kellett mennem, és az összes barátnőm is ugyanolyan felsőben volt :)
2012. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan legyen, amilyet a menyasszony szeretne. Nekem a legjobb barátnőm akart egy pajzán, városjárós leánybúcsút, mert eléggé szókimondó vagyok a szex terén is, sőt azt is tudja, hogy a vőlegényemmel bevállalós. DE soha nem mentem volna bele pajzán játékokba, meg aláírásgyűjtésbe idegen férfiaktól, hogy házasodjak stb., mert ez nem az én stílusom. Így én megkértem őket, hogy tartsák tiszteletben a kívánságomat, és egy nyugisabb estét szervezzünk. Ezért szerintem inkább kérdezd meg a barátnődet, hogy mi mire vágyik nagyvonalakban, nehogy beégés legyen, hogy te szervezel egy egyenpólós, városkörbejárós bulit, ő meg valami csendesebbet akarna, vagy épp fordítva, szervezel egy szolidabb estét, ő meg szét akarná rúgni a ház oldalát.
2012. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

XD ez egy nagyon jó kérdés! :D

Én pont szervezkedem egy barátnőm lánybúcsújára.

Úgy van megbeszélve, hogy esküvő elött nálunk alszik ő s a tanú is. Nem leszünk sokan (eddig úgy tudom) de kertisütögetés lessz. Onnan fel a szobába ahol a sötét szobába (világítós óvszer lufik fényében) külömböző házias, cédás tárgyakat kell kitalálnia mi van a kezében. (pl fakanál, szűrő, rúzs, guminő, combfix :D)

Majd pár órára egy közeli szórakozóhelyre ahol petrezsejmet kell majd árúlnia férfiaknak (mind lefényképezzük emlékkönyvbe) egy tiarában (imádja az ilyet) s egy szallagban! :D

Lehet pár ismerős fiút beszervezek legyen ott s tegye a szépet a petrezsejemárusnak (pl: előkapnak a zsebükből telefonszámot, boxeralsót ).

De ilyet csak angyon életvidám, bevállalós lányoknak ajánlanék akik értik a dolgot s nem érzik majd rosszúl magukat. :D Erre nem sajnálom a pénzt, időt csak látnám már a vigyort az arcán :DDDD

2012. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De jókat irtatok:)
2012. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon jó volt, egy barátnőmnél a barátnőimmel, iszogattunk, játszottunk (perverzet nem), levezetésnek néztünk egy esküvős vígjátékot. Én nem vagyok egy partiarc, de sokat összejárunk, úgyhogy nekem nagyon tetszett. Készítettek "leánytortát" meg szerencsesütit, ami esküvővel kapcsolatos vicces szövegekkel voltak tele. Meg a szendvicseknek is vicces nevük volt, pl. paradicsomos szendvics = "A Paradicsom kapuja" meg ilyenek. Készítettek egy kis étlapot is, amit eltettem emlékbe. :) De nem játszottak pincérest, "hidegtál" volt, a tányérokon volt egy zászló, hogy mi micsoda, az étlapra pedig rá volt írva, miből készült. :) Szóval erre is sokat készültek. Meg a piáknak is vicces neveket adtak. Ja, és nekem is fehérben kellett mennem, azt is viccesnek találtam. Szerintem is puhatolózzatok egy picit, hogy milyet szeretne az ara, engem is megkérdeztek, és én mondtam, hogy házibuli legyen, csak "nekünk" (5-en voltunk). :)
2012. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én vagyok az ara és köszönöm a válaszokat
2012. febr. 24. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!