Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A jegygyűrű általában köves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jegygyűrű általában köves szokott lenni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
nem minden esetben
2012. febr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ: a kísérőgyűrű igen. Ha a párod is felhúzza a magáét, akkor választható, de nem jellemző.
2012. febr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Hagyományosan nem is szabad, hogy köves legyen! A gyűrű a végtelenséget, a végtelen szerelmet jelképezi. A kő ezt megtöri, azaz annak a jelképe, hogy a szerelmetek nem örök.

De persze manapság már ez csak egy buta babona :)

2012. febr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

A karika gyűrű legyen egyszerű, látszódjon rajta a rendeltetése, ne tűnjön divatékszernek.

Persze manapság már vésetik cifrázzák de szerintem a sima vagy enyhén vésett, cizellált a legszebb.

A kísérő vagy eljegyzési az ún. soliter gyűrű, ami köves leginkább a klasszikus egyköves, ami tényleg ide való de a menyasszony ízlése a döntő. Kérdés minek örülne de azért a hagyományokat olyan szép lenne betartani.

Egy igazi klasszikus egyköves tényleg "árulkodik" a viselőjéről:)

De hát ugye ízlések és pofonok...

2012. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Pont,hogy nem! A kísérőgyűrű a köves.

Bár látom amerikai filmekben,ott biztos az a divat,hogy köves gyűrűvel kérik meg a nő kezét.

Nekem sima,egyszerű karikagyűrűm van,lassan 25 éve...

2012. febr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Köves, mintázott, sima.

Az én gyűrűmben van 5 pici kő, de olyan "süllyesztett" formában. Nem giccses!

2012. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2%
Igen, veseköves.
2012. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellett lepontozni, a kérdésre válaszoltam.....
2012. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az eljegyzesi gyuru koves,a karikagyuru egyszeru karika
2012. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Köves az eljegyzési gyűrű. Nekem egy nagyobb kő van benne, egyértelműen jelzi, hogy eljegyzési gyűrű.
2012. febr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!