Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek össze fog ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze fog ez így jönni a páromnak?

Figyelt kérdés

A párom elvileg holnap szeretné megkérni a kezem.

Biztos vagyok benne, mivel kénytelen volt szándékait elárulni: nem tudta kideríteni a gyűrűméretem :)


A gond az, hogy mivel csak tegnap utalták a fizetését, biztos hogy még semmit nem intézett el. Most gondolom veszettül rohangál gyűrű után, helyfoglalás étterembe, stb.


Nekem teljesen ráérne a dolog (bár nincs mit tagadni rajta, nagyon várom :)), de ha ő a fejébe vette már az időpontot, ahhoz fog ragaszkodni. Pláne így, hogy kénytelen volt vallani, a kitűzött időpontot meg már csak azért is tudom, mert régóta célozgat, hogy nagy tervei vannak valentinnapra.


Félek hogy semmi nem jön össze a végén, és teljesen magába roskad.


Szerintetek sikerül ilyen későn, ráadásul ilyen forgalmas időpontban összehozni neki ezt az egészet?

Ha nem, mi a fenével tudnám megvigasztalni? :/


2012. febr. 13. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne te aggodj ezen...
2012. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
:)
2012. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sikerülhet neki!Az is lehet,hogy már korábban rakott félre pénzt a gyűrűre,vagy az is lehet,hogy már korábban megrendelte a gyűrűt,mert fizetni úgyis csak akkor kell,amikor átveszi.

Ha nem sikerül neki elintézni,akkor szerintem tegyél úgy,mintha nem is sejtetted volna,hogy mire készül,esetleg ha ő hozza fel,hogy mit tervezett,de végül nem jött össze,akkor vigasztald meg,hogy nem olyan nagy dolog ez,te tudsz még várni,mert így is úgy is szereted!

2012. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Dehogy amiatt aggódsz, hogy neki csalódás lesz.
2012. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Valentin-nap után is ugyanúgy el akarna venni, szóval gondolom, csak nem annyira gáz, ha arra a napra nem sikerül összehoznia, nem? :D 2-3-4 nappal később is ugyanolyan eljegyzés, nem kell ekkora feneket keríteni ennek a "Valentin-napnak". :)
2012. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Már nem azért, de nem túl nagy cucc megvenni egy gyűrűt és lefoglalni egy asztalt. Max. egy óra és ebbe még a virágvásárlás is belefér.
2012. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Remélem igazatok van, és összejön neki.

A valntin napnak nem én kerítek nagy feneket, én sosem tartottam meg, valamiért most ráállt a párom :)


Csak féltem őt :) Igazából nekem nagyon rosszul esik ha rossz kedvében látom, és ő hajlamos maga alá fordulni hetekre, ha valami nem úgy sikerül, ahogyan ő azt kitalálta.

Ami elég sűrűn előfordul, tekintve, hogy mindent a legutolsó pillanatra hagy :D


Természetesen én akár évekig is várnék nyugodtan, nekem attól a gyűrűtől nem változik semmi, max a pillanatnyi kedélyállapotom ugrik meg picit :D

2012. febr. 13. 16:03
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyűrűt akármelyik boltban tud venni,étterem meg maximum nem az előre kinézett lesz,hanem ahol tud foglalni.

Ha nagyon akarja,akkor fél óra alatt megvan.


(bár ha olyan mint az én párom,akkor kiboritja az ékszerészt,3 órán át gyűrűtnézegetett-onnan tudom hogy ismerősöm az eladó amit párom nem tudott,és amikor méretigazitani vittem,akkor mondta mosolyogva)

2012. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
elég illúzióromboló h tudod... én baromira nem örültem volna ha azért elmondja mert nem tudja a gyűrűméretemet... elég béna, ha ezt se tudta kideríteni.
2012. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát, valóban lelombozott picit mikor elárulta, de azon a pillanaton nem sokat tud változtatni a dolog, ígyis-úgyis öröm lesz :)

Sajnos hozzájárult a dologhoz, hogy bőrbetegségem van.

Egyrészt így nem hordok semmiféle ékszert, másrészt egy kicsit meg van vastagodva a bőr az ujjperceimnél, így még ha valamilyen csoda folytán le is tudta volna mérni a méretet, nem tudta volna, tényleg átfér-e az ujjamon a gyűrű :)


Utolsó előtti válaszoló: akkor nagyon alapos munkát végzett a párod, biztosan nagyon szép gyűrűt kaptál :)

2012. febr. 13. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!