Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, ti mennyire örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire örülnétek egy reptéri lánykérésnek? Inkább valami romantikusabb helyzetet vártok el?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, úgy hozta az élet, hogy pár hónapra otthon kellett hagynom az én kis szerelmemet. Most vagyunk félidőben, kitartóan vár, és szeretném megkérni a kezét... minél hamarabb. Ha már a reptéren látom először hosszú-hosszú idő után, gondoltam miért ne?! Csakhogy nem tudom mennyire jó ötlet, ott olyan nagy a nyüzsgés. Szerintetek?
2012. febr. 17. 23:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tartom a legjobb ötletnek, már csak azért sem, mert tudom milyen volt sok idő után újra látni a párom. Egyszerűen az első fél órában szerintem lekaparhatatlan voltam, annyira örültem.

Ha hazaértek, én lehet, hogy akkor kérném meg a helyedben, amikor már magát a lánykérést tudja teljesen átélni. De az ötlet nekem tetszik :)

2012. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hirtelen túl sok érzelmi sokk érné, de végül is miért ne? :D Egyedi lenne!

Ha meg másnap, kicsit hagyod, hogy feldolgozza, hogy ismét vele vagy és aznap este egy romantikus vacsora keretében...

2012. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet kedves.:-))) Nem te leszel az első. Néhány hónapja a "jópofa videók" műfajban láttam egy filmecskét. Egy amerikai tévétársaság forgatott a reptéren, valami fontos, vagy drámai esemény kapcsán. A riporter csak a felvétel végén vette észre, hogy rajta kívül volt még két szereplője az eseménynek.

Míg ő beszélt, a háttérben egy szerelmes férfi, térden állva kérte meg a barátnője kezét élő adásban. Ők egymással, a riporter a munkájával volt elfoglalva annyira, hogy egyikük sem vette észre a másikat.

Amúgy, én még soha nem hallottam olyat, hogy egy szerelmes lányt zavart volna, ha bárhol kérték meg a kezét...:-))

2012. febr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szupi ötlet:)De csak akkor,ha nem utazol el utána jó ideig:)
2012. febr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 étoile et lune ***** válasza:
65%
Szerintem is aranyos ötlet, de mégse javasolnám. Tényleg nagy a nyüzsgés, oda lenne a pillanat. Menjetek haza, örvendezzetek egymásnak, aztán ,,térdelj le elé." Mire idáig eljuttok, legalább megtudhatod, hogy nem hidegült-e el menet közben.
2012. febr. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 étoile et lune ***** válasza:
82%
Meg egy év szerintem nem sok... Laktatok már együtt? Előbb lehet, hogy azt kellene kipróbálni. Egy ,,költözzünk össze" is elég nagy horderejű kérés lenne.
2012. febr. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhet még vélemény! Nem vettem még észre, hogy megváltozott volna a kapcsolatunk (negatív irányba meg főképp nem), és ha eddig kibírtuk, ezután is rendben lesz. Konkrétan még nem laktunk együtt, de pár hét után sülve-főve együtt voltunk, hol itt, hol ott, de mindig együtt aludtunk. Nagy terveink vannak egymással, azért is jöttem el, hogy legyen miből lépni. Számomra ő a tökéletes, elvileg fordítva is. :)
2012. febr. 18. 03:56
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki mert nem mindennapi dolog.olyan kivételes és nem fog ra számitani ez a legjobb
2012. febr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

minél nagyobb port kavar, minél nagyobb a hivalkodás, annál bizonytalanabb a kimenetele


én azt vettem észre, hogy szinte akik titokban jegyzik el egymást, és szolidan, csendben, azoknak a legmélyebb a kapcsolatuk

2012. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem jó ötlet, nem tudom láttátok-e, de még régen volt a tv-ben, egy olyan hogy egy férfi táblát tartott a kezében ezzel a felirattal: "Xy hozzám jössz feleségül?" , ez a lánykérés meg lett örökítve egy videóklippben, volt a viván is csak most nem találom.:(

Szerintem nagyon aranyos ötlet!:)

2012. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!