Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mi romantikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi romantikusabb eljegyzés? Ha a fiú köves gyűrűvel kéri meg a lány kezét és ő nem hord semmit az esküvőig, vagy ha két karikagyűrűvel lesz eljegyzés és mindketten hordanak gyűrűt az esküvőig?

Figyelt kérdés
Kinek kell venni a gyűrűt/gyűrűket? Lehet ezüst is?
2011. nov. 4. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha két gyűrűt veszel azt szerintem közösen, a kísérő gyűrűt azt válaszd ki Te.
2011. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
férfinek kell venni és kövessel megkérni a lány kezét majd elmennek karkagyürüt választani közösen de a fiu fizet. és az esküvöig is hordják igy szokás.
2011. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az tetszik, ha köves gyűrűvel kérik meg a lányt, majd az esküvő előtt választanak közösen karikagyűrűt amit csak az esküvőn húznak fel egymás ujjára.
2011. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem mindenki másnak más a romantikus.

Amikor párom megkérte a kezem akkor azt gyűrű nélkül tette. Szegénykém nem mert gyűrűt venni magától mert kis vékonyka ujjaim vannak. Szóval amikor megkérdezte leszek a felesége aznap délután elmentünk gyűrűt vásárolni.

Aznap megvettük a jegygyűrűt is, + nekem a kísérőt.

Mi hordjuk a karika gyűrűt, nem bírnánk ki, hogy esküvőig ne legyen rajtunk. :)

2011. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ja és a férfinak kell venni a gyűrűket!
2011. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

A karikagyűrűs nem romantikus. Vesz a pasi 2 gyűrűt és az egyiket felhúztja a saját ujjára???

Nekem a párom köves gyűrűvel kérte meg a kezem, kettesben.

A karikagyűrűt együtt választottuk ki és együtt fizettük.

2011. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
A barátom egy kövesgyűrűvel kérte meg a kezem. Fehérarany gyűrű, bár én előtte utaltam rá, hogy nekem bőven elég az ezüst is. A karikagyűrűnket (fehér és sárga arany egyedi tervezésű) most készíti az ötvös, és dilemmában vagyunk, mert a vőlegényem szeretné hordani az esküvő előtt, akkor viszont nekem is kellene, de ugye még a bal kezemen, a hol most a köves gyűrű van. Úgyhogy én majd átteszem a jobb kezemre a kövesgyűrű, a balon pedig hordjuk majd a karikagyűrűt az esküvőig. Jah és a karikagyűrűket én fizetem, a köves gyűrűt pedig a barátom fizette, mert meglepetés volt.
2011. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó: már bocs, Te fizetted a karika gyűrűt??? Úristen, a pasid sem egy ős tehetség ilyen tekintetben, hogy veled fizeti a gyűrűt! :S :D
2011. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megegyezés kérdése, miután megkérted a kezét kövessel, de! ha nem vagy biztos a dolgodban, h milyen kövest szeretne, vagy ha nem is szeretne, csak a karikagyűrűjébe követ, akkor inkább kérd meg virággal, térdelve,vacsora közben, romantikus helyen, akárhol és ketten válasszátok ki, vagy a kövest ő.

Az én eljegyzési gyűrűm egy egyszerű ezüst köves gyűrű, nem eljegyzési, mégis nagyon örültem neki, mert nem tetszenek az igazi eljegyzési gyűrűk, aztán ketten választottunk karikát és közösen fizettük.

Uncsimat olyan eljegyzési gyűrűvel kérte meg a párja, ami a srácnak tetszett a csajnak nem, utálja.

Az eljegyzés lényege h megkéred, ha igazán szeret, egy bomba-energiaital karikájának is örül, míg el nem mentek vásárolni.

Nem értek egyet azzal a válaszolóval, aki minden gyűrűt a pasi pénztárcájára bíz, ha úgy jön ki a lépés, h együtt fizetik, abban sincs semmi, normális esetben a házasságban is közös kasszán lesznek. A köves gyűrűt kell a férfinak vennie.

2011. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"...és dilemmában vagyunk, mert a vőlegényem szeretné hordani az esküvő előtt, akkor viszont nekem is kellene, de ugye még a bal kezemen, a hol most a köves gyűrű van. Úgyhogy én majd átteszem a jobb kezemre a kövesgyűrű, a balon pedig hordjuk majd a karikagyűrűt az esküvőig." Bocsi, hogy ebbe szólok bele, de erre 2 szokás van: az egyik, amit te írtál, a másik pedig az, hogy bal kéz gyűrűs ujján hordják a két gyűrűt úgy, hogy a kísérő van felül.


A gyűrűk vétele szerintem egyedi és pénz függő. Az veszi meg, akinek van pénze (bár a kísérőt illene a férfinek, hogy meglepetés legyen), de szerintem többnyire közösen veszik a jegygyűrűket (nálunk pl. a szüleink is adtak bele pénzt, de a kísérőt a párom vette).


Azt pedig, hogy melyik a romantikusabb, döntsétek el ti. Mindenkinek máshogy tetszik.

2011. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!