Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Igent mondtatok volna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondtatok volna egy ilyen lánykérésnek?

Figyelt kérdés

Ma strandra mentünk a párommal, egész úton olyan fura volt, idegesnek tűnt. Kérdeztem is tőle, hogy valami baj van?

Mondja, "áh semmi", mondom oké.

Oké, ott vagyunk, még mindig fura, nem értettem a dolgot.

Egyszer aztán bent vagyunk a medencében próbáltam vele bohóckodni, hogy ne legyen már ilyen feszült, fura, azt mondja: "várj csak, találtam valamit a medence alján"

És....kiemelte azt a bizonyos kis dobozkát a vízből, és feltette a kérdést!:)

Én meg ott álltam, mint valami ázott kutya a vízben, sírtam, de valami kegyetlen mód, természetesen igent mondtam.

És a legjobb, hogy akik ott voltak körülöttünk megtapsoltak minket, a végére már szinte az egész medence tapsolt.

Annyira jól esett, hogy az valami hihetetlen.:')


Tudom, nem a legromantikusabb módja a lánykérésnek, de ez teljesen rávall. Az lett volna a fura, ha egy étteremben vacsora közepette térdel elém.:P


Fúúú de boldog vagyok:)


23N


2011. aug. 7. 20:52
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy igent mondanék:) jól tetted! ilyen lánykérés nincs minden nap! legyetek boldogok együtt:)
2011. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
igen ez aranyos! Gratula
2011. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:
87%
Nem a leánykérés miatt kell igen mondani, hanem mert szereted. Sok boldogságot nektek!
2011. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
De édes!:) Sok boldogságot kívánok nektek!!!:)
2011. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék, ha így kérnék meg a kezem!

Gratulálok! Sok boldogságot!

:)

2011. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Naná ! Gratulálok !
2011. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

természetesen nem a leánykérés miatt mondtam igent:)

És köszönöm mindenkinek!:)

2011. aug. 7. 20:58
 8/50 anonim ***** válasza:
57%
Itt nem a kérdésed a lényeg hanem hogy világgá akarod kürtölni.. :D Miért jobb egy szokványos éttermi megkérés? Én jobban örülnék ha nem szokványos lenne ;)
2011. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
92%
igen! nagyon jó sztori!
2011. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
20:58 sajna ma velem rosszul jársz, mert nincs az az ember, aki ma feltud idegesíteni..:)
2011. aug. 7. 20:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!