Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok hogyan és mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan és mennyi idő után kérte meg a kezeteket a párotok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!! :)
2012. febr. 18. 22:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi májusban leszünk 5 évesek, akkorra tervezzük az eljegyzést :)
2012. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Az is szép idő, de vannak olyan helyzetek, ahol gyorsan történnek a dolgok! 4. hónap után esküvő, 5. Hónapba megtudtuk jön a baba. Azóta idén szeptemberbe lesz 3 éve,hogy összeházasodtunk, és van két szép lányunk!
2012. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Bizony van ilyen rövid idő alatti eljegyzés is aminek néha jó a vége néha rossz:) gratulálok Nektek !
2012. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Mi már a 2. héten az esküvőről beszéltünk.

Hivatalosan 5 hónap után volt eljegyzés, az első évfordulón volt az esküvőnk már 13 éve.

Elvittem nyaralni a páromat, és ott kértem meg a hajón. (Balaton)

34/F

2012. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Köszi! Csak az a hátránya,hogy utána ismered ki igazán a párod!
2012. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
3 hónap után,és olyan sokan voltunk,hogy nem mondhattam nemet.De vége is lett a kapcsolatnak szerencsére.
2012. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi még nem vagyunk jegyesek 4,5 éve vagyunk együtt.

Persze, lehet, hogy sok időnek tűnik, de még gimiből ismerjük egymást. Én idén végzek, remélem a párom ekkora tervezi a meglepetést:D


21-L

2012. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Sándor Attiláné


ez így van, én többnyire ezért nem hiszem, hogy az ilyen hirtelen házasság tartós lehet, persze vannak ellenpéldák aminek nagyon örülök. mi 2 év távkapcsolat után költöztünk össze és teljesen más mint pl nyáron 3 hónapot együtt "élni", úgy gondolom lakva ismerszik meg az ember és 3 év alatt (összesen 5 év alatt) úgy gondolom, hogy igen, tudnánk boldog házasságban élni,hisz a változás csak egy papír lenne mivel az együttélés már megvan :)

2012. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a papír nagyon is sokat jelent! Nem csak jogilag,hanem érzelmileg is! Ha olyan az ember, a papír után nyeregbe érzi magát és akkor mutatja ki a foga fehérjét!
2012. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
7 év barátság előzte meg a párkapcsolatunkat, legjobb barátok voltunk. Úgy 5 év után elkezdtünk poénkodni, hogy majd 2010-ben a szülinapomon megkéri a kezem és 2011-ben az ő szülinapján összeházasodunk. Aztán úgy alakult, hogy 2010 októberében szerelm is társult a barátság mellé, 2. nap után már nem mentem haza, csak a cuccaimért, 1 hónap után egy poénnak indult szócsatában megkérte a kezem, igent mondtam, majd a szülinapomon (szintén 2010-ben) megtartottuk a családi eljegyzést és az ő szülinapján 2011-ben összeházasodtunk :)
2012. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!