Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy megy ez az eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy megy ez az eljegyzés dolog? Értem ez alatt hogy mikor megkérem barátnőm kezét akkor azt a gyűrűt adom neki oda amit az esküvőn is, vagy az már másik gyűrű?

Figyelt kérdés

Mondjatok már el légyszi minden részletet :D

Köszi


2012. febr. 26. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy veszel neki egy gyűrűt, vagy egy párat veszel magatoknak. Utóbbi a házasságkötéskor használt is lehet. Előbbi esetben még külön kell költened az összepasszoló gyűrűkre is.
2012. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A párom úgy tervezi, hogy valamikor megkéri a kezemet (lánykérés), utána meg közösen megvesszük a karikagyűrűket, amit az esküvőnkön is felhúzunk majd
2012. febr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

van a lánykérés: köves gyűrűvel, egy neked tetsző időpontban, lehetőleg valami romantikus körítéssel megkéred a barátnőd kezét.

Van az eljegyzés: szűk család előtt, közösen kiválasztott karikagyűrűt felhúzzátok, szolid vacsi....

Esküvő: a karikagyűrű átkerül a másik kézre(azt hiszem itt már a jobbra? javítson ki valaki ha rosszul írom)

Nálunk így szokott lenni.

2012. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Adott egy lánykérés, ott általában egy köves gyűrűt adnak a fiúk a barátnőjüknek, vagyis ez a kísérőgyűrű. Ergo, csak neki van gyűrűje.

Vagy már elsőre megveszed a karika gyűrűt ami ugyan az amit esküvőn húztok majd fel.

De szerintem a karika gyűrűt közösen vegyétek meg mert ennél fontos, hogy mind kettőtöknek bejöjjön, mivel mindketten fogjátok hordani, jobb esetben egész életetekben.

2012. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem karikagyűrűt adnék eljegyzésre, vannak kifejezetten eljegyzési gyűrűk nagyon szépek. Nekem a párom is egy szép kis köves gyűrűt adott, ha karikagyűrűt adott volna , az esküvőn már nem éreztem volna különösebben a jelentőségét. Így viszont majd elájultam, mikor az ujjamra húzta. :) Szerintem karikagyűrűt esküvőn kéne először hordani, addig felesleges.
2012. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!