Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek intenzívebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek intenzívebben szeretik párjukat azok a férfiak akik hamarabb idő után kérik meg barátnőjüket vagy nem?

Figyelt kérdés

Most nem az 1 hónap után vagy 2 nap után " elhamarkodott " eljegyzésekre gondolok, hanem hasonló korú hasonló tapasztalattal bíró hasonló anyagi háttérrel rendelkező emberekről beszélek. Csak az egyik lányt másfél év után kérik meg, a másikat lehet 3 év után se.

Ez jelent valami ilyesmit szerintetek?


2012. febr. 8. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
szerintem ennek nincs nagy jelentősége.én pl. 19 éves vagyok, a barátom 22 és 4 éve vagyunk együtt.még szinte gyerekek vagyunk és amúgy is ha szereti egymást 2 ember az a gyűrű nélkül is megvan.
2012. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem számít hány év múlva kéri meg a kezét. A lényeg, hogy szeresse. Mi pl. lassan 2 éve együtt élünk, 3 éve együtt vagyunk, mégse vagyunk jegyesek, még teljesen felesleges, előbb egy saját ház.
2012. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gyongyi28 válasza:
76%
mi mar 13 eve vagyunk hazasok es kb.1 honap jaras utan kerte meg a ferjem a kezem,es nem bantam meg.Szerintem nem az ido hossza szamit hanem hogy mennyire passzoltok ossze vagy hogy mennyire tudtok egymashoz alkalmazkodni.A baratnom 4 evig jart a ferjevel egyutt miutan meghazasodtak aztan 2 honap hazassag utan elvaltak.ugyhogy ne gondolkozz azon hogy mennyi ido telik el egyszeruen csak elvezzetek az egyutt toltott idott ugyis csak az szamit semmi mas!
2012. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Inkább a koruk számít. Most hiába van együtt két fiatal 6 éve, ha még csak 20 évesek, érted. :) Most mire jegyezzék el egymást, ha talán még egyik sem dolgozik, tanulnak, évekig nincs kilátásuk rá, hogy együtt éljenek?

Ugyanakkor az is elgondolkodtató, hogy ismerek sok olyan párt, már 10 éve együtt, felnőtt dolgozó emberek immáron és sehogy sem akar összejönni az összeköltözés sem, nemhogy az eljegyzés. Na, az ilyen kapcsolatok szerintem halálra vannak ítélve.

2012. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én párom 31 éves. A vele egykorú barátai mind nősek vagy jegyben járnak, mert a menyasszonyuk, feleségük is 28-30 körüli. Én 24 vagyok, egyetemre járok, nem élünk együtt, de nagyon szeretjük egymást már 3 éve. Szeretném, ha elvenne, de nem változna meg tőle az életünk. Szeretnék kisbabát is, de úgy tönkremegyek idegileg vizsgaidőszakban, hogy nem tudom, hogy bírnám. Ráadásul fizetésem sincs (az ösztöndíj nagyon kevés). Úgyhogy várunk. Szerintem sok dologtól függ, hogy mikor érik meg két ember az eljegyzésre, már ha az a célja az eljegyzésnek, hogy összeházasodjanak. És ezt csak a pár tagjai érezhetik, hogy mikor tudják egy új szintre helyezni a kapcsolatukat. Mi is járhatnánk jegyben évekig, de nem akarunk. Majd, ha jöhet az esküvő, sebtiben megkér és szaladunk is az anyakönyvvezetőhöz! :) A kérdésre visszatérve: nem jelent semmit. Ha én és a párom olyan emberek lennénk, akiket nem zavar, hogy nem tudunk eljegyzés után legkésőbb fél évre házasodni, akkor nyilván már rég jegyben járnánk. Van, akit ez nem zavar, és szép gesztusnak találja az eljegyzést. Meg sokan úgy vannak vele, hogy fel lehet bontani, mi baja lehet tőle? A férfiak pedig rengeteg módon ki tudják fejezni a szeretetüket, nem kell gyűrűért szaladniuk. Bár tény, hogy sok nő annak örülne a legjobban. :)
2012. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 3 hónap járás után házasodtunk össze!!Igaz,hogy elötte 6 évig nagyon jó barátok voltunk.A férjem 35 én 28 vagyok!!Teljesen töretlen a kapcsolatunk,imádjuk egymást!!A szülőkkel sincs semmi bajuk!!!Ezzel csak azt akartam mondani,hogy nem számít mikor kérik meg a kezedet,az a lényeg,hogy ha mindketten egymásért éljetk és akkor nem lehet gond!!!!!!Egy 5 hónapos kismama
2012. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!