Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után "illik" tisztázni ha valaki nem akar házasodni?

Figyelt kérdés

Adott egy pár,lány 29,fiú 26,együtt vannak 4 éve.

A lány már nagyon házasodna,erőlteti is erősen,kinézte a gyűrűket,koszorúslányruhák megvannak régebbről,pont méret most a kislányokra,együtt is laknak.

Tudja a fiú hogy mit akar a lány,csak annyi dolga lenne hogy rábök az egyik gyűrűre,hogy az tetszik,lány megredeli,fiú felhuzza,lány intéz mindent.

De a fiú nem akar házasodni,tereli a témát,majd karácsonykor,majd valentin napon,szülinapon,mind1,csak ne most.

De a fiú a következő pár évben sem akar házasodni.



Szerintetek?


2012. márc. 5. 20:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Hát illett volna már előbb tisztázni, már kb. a kapcsolat elején. Jó, nem egy hét után, de valamikor az első évforduló környékén, mikortól már komolyabbnak mondható a kapcsolat.


"Tudja a fiú hogy mit akar a lány,csak annyi dolga lenne hogy rábök az egyik gyűrűre,hogy az tetszik,lány megredeli,fiú felhuzza,lány intéz mindent."

Hát ez, ne is haragudj, elég szánalmasan hangzik... Lényegében a lány megkérné a saját kezét. Ha van egy nőben egy fikarcnyi büszkeség, nem így akarja az eljegyzést.

2012. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%
A fiú hacacáré és papír nélkül is szereti a lányt.
2012. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez a helyzet nagyon megalázó! A lány rendeli és veszi meg a gyűrűket,a fiúnak annyi a dolga,hogy felhúzza és otthon a gép előtt kiválasztja,hogy melyik tetszik neki.Ez szörnyű.

Ennyire nem akarhatod elvetetni magad,hogy szinte tálcán kínálsz mindent. Ez a srác nem akar nősülni.Teljesen világos.Szerintem minden nő megérdemelné,hogy olyan lánykérése legyen,amilyet gyerekkorában megálmodott.Ne érd be ennyivel,ennél csak jobbat kaphatsz.

2012. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom melyik fél vagy a történetben, ha a fiú, akkor ne rabold tovább barátnőd idejét, 4 év éppen elég volt arra, hogy eldöntsd, vele akarod-e leélni az életed. Mondd meg kerek-perec a barátnődnek, ha nem így van, vagy ha éppen nem vagy házasságpárti, majd dönt a továbbiakról.


Ha pedig a lány vagy, (bár valószínűbbnek tartom, hogy a srác vagy), akkor ne erőltesd a dolgot, tényleg megalázó.

2012. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

egyik szereplő sem vagyok

Barátaim mindketten,hallgatom mindkét felet,és már kezd nekem kínos lenni.

A lány menyasszonyi ruhákat mutogat,meghivókat tervez,stb, a fiú meg hangoztatja mindenütt (ahol nincs ott a lány és nem hallja vissza) hogy ő ugyan nem nősül,legalábbis következő pár évben nem.

2012. márc. 5. 20:50
 6/30 anonim ***** válasza:
38%

teljesen egyetértek az első válaszolóval!

komolyan így akarod az eljegyzést? :s szánalmas...

2012. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
A lánynak nem merek semmit mondani,mert hogy jövök én ahhoz hogy megmondjam hogy a pasija mit akar.Csak a fiúnak mondogatom hogy lehetne őszintébb,de nem az.
2012. márc. 5. 20:51
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
illett volna szólni az első évben...de amikor a kérdés egyáltalán felmerült akkor biztosan
2012. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

Akkor a lányt nagyon sajnálom. Ugyanakkor nem értem, ha annyira látja a párja részéről a passzivitást, miért égeti magát mások előtt a szervezéssel? Így akarja ráerőszakolni, vagy a külvilág felé mutatni, hogy minden rendben van? Ennyire naiv lenne?

A párja meg egy undorító féreg, ha csak a háta mögött képes hangoztatni, hogy ő ugyan nem nősül... Ha viszont mondta a lánynak, aki ennek ellenére szervezkedik - hát akkor sokat nem jósolok a kapcsolatnak.

Ebben a kapcsolatban nagy ellentétek vannak, a srác szerintem nem akar közös életet a lánnyal, csak egyelőre jó, hogy van kit... szóval értitek. :S

2012. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
mondjuk alány a másik fele..minek tervez,ha meg sem kérték?
2012. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!