Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen lánykéréshez?

Figyelt kérdés

[link]

Csak én találom betegesnek és gusztustalannak?


2012. márc. 7. 12:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hú de szar!
2012. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te. Életemben nem hallottam még ilyen baromságot. Amelyik lánynak ez imponál, súlyos agybeteg...
2012. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gáz. a legkevésbé sem romantikus... Szerencsétlen csaj, mire eljutnak a gyűrűig, szerintem kikészül az idegességtől...
2012. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Undorító. Ha engem a párom beparáztatna azzal, hogy szívbeteg (nyilván a fejemben végigpörögne az összes lehetőség, a műtéteken át legrosszabbig...), és csak ez lenne, hát nem tudom... valszeg otthon bőgnék napokig utána.
2012. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! Órákig izgul a nő,hogy vajon mi a baja a párjának,az orvos még rá is tesz egy lapáttal az aggódó arckifejezésével,én remegnék a félelemtől.Hogy valakinek ez romantikus legyen.Ez nagyon rossz vicc!
2012. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként is aggódós vagyok,ez nagyon rossz poén,elsőre sirva fakadnék szerintem,aztán leüvölteném a fejét hogy hogy lehet ilyen idióta,hisz ismerhetne annyira hogy egyrészt az ilyesfajta meglepiket is utálom,másrészt az orvosokat is.

Ilyen lánykérésre nemet mondanék,és engesztelhetne pár hónapig,az biztos.

Lánykérés nekem= romantika,kettesben,minden extra nélkül.

2012. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Nahát, utolsó válaszoló, ezt nem én írtam??? Egy az egyben így érzek! :)
2012. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam verekedni, de valószínű úgy felképelném az orvost és "szívem választottját" is, hogy csak kamilláznának. Egyáltalán nem vicces ilyennel szórakozni.
2012. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem meg jobban az oldalt és ezek után még azon is kiakadnék, hogy ennyi pénzt képes kidobni az ablakon azért, hogy engem halálra rémítsen.
2012. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

Ez mennyire beteg.


A párom megkérte párszor a kezem, mire igent mondtam, de a legromantikusabb az volt számomra, mikor a hóesésben sétálva tette fel a kérdést. :)) Volt annál kigondoltabb is, spontánabb is, de a legszebb ez volt. Adnék én neki szívbetegséget, az tuti, ha ilyet csinálna. Rögtön meg is műteném.

2012. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!