Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Álomszerű lánykérésről vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álomszerű lánykérésről vélemények?

Figyelt kérdés

Ha pénzügyi helyzet nem befolyásolná az eljegyzés körülményeit,szíved szerint hogyan és milyen környezetben valósítanád meg?

Ha becsukod a szemed és gondolatban elkalandozol,hogy tudod elképzelni a nagy eseményt?

Férfiak és nők véleménye egyaránt érdekel.


2012. márc. 19. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem számítana a pénz, akkor mindenképp egy különleges helyen. Mondjuk egy tengerparti vacsora közben, vagy épp az Eiffel torony tetején. Nem kell sem vers, sem monológ, csupán a kérdés :) De nekem itthon, szenteste is tetszett :)
2012. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha szereted a párodat, akkor nem kell hozzá "díszlet". Ha meg nem szereted, lehetsz bárhol, nem lesz tartós a dolog.
2012. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Én veszekedés után kaptam a gyűrűt. Előtte beszéltünk róla, hogyha úgy alakulna igent mondanék-e.

Aztán egyik este jól összekaptunk, elrohantam. Párom utánam, kérte hogy jöjjek haza beszélgessünk.

Hazajöttem, beszélgettünk, egyszer csak megcsókolt és az ujjamra húzta a gyűrűt.

Nekem ez többet ért, mintha egy étteremben vacsora közben kéri meg a kezem.

2012. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
én úgy képzelem el hogy ülünk valahol pl. vacsoránál csak ketten . és akkor leguggol előveszi és meg kérdezi : hozzám jössz? én meg boldogan igen-t mondok :)
2012. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három kedvenc elképzelésem van:

1) Az Eiffel torony tetején

2) Nyáron, egy hosszú balatoni móló legvégén naplementekor

3) Szilvásváradon a vízesésnél


Mindhárom nagyon romantikus lenne :)))

2012. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ez az esemény nem függ az anyagi helyzettől...max a gyűrűhöz van köze. Én sosem képzeltem/vágytam különleges leánykérésre, de azt mindig is fontosnak tartottam, hogy csak ketten legyünk ott (tehát ne étteremben pl). Azt pedig elvárom a leendő vőlegényemtől, hogy előtte "kérjen el" a szüleimtől, tehát ők előbb tudjanak róla. Sajnos ez mostanában már nem szokás és ez a szememben nagy tiszteletlenség a szülőkkel szemben...


22/L

2012. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az a vágyam, hogy valahol a természetben kérjen meg, ahol csak ketten vagyunk, pl. kirándulás közben :) Nem szeretnék nézőközönséget. Van még egy kitételem, ha a szülőktől mer megkérni, a válasz automatikus NEM, ugyanis nem a középkorban vagyunk már, a saját döntésem, hogy hozzámegyek-e valakihez, nem a szüleimé. Az én szememben ez így jó.
2012. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Lánchíd lezárása 3órára éjjel,közepén egy szépen megterített asztal gyertyafénnyel,finom vacsorával,a pezsgős pohárban a gyűrűvel.
2012. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A Tátra valamelyik csúcsán.
2012. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Valami romantikus helyen ahol nincs nézőközönség xD
2012. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!