Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tul extrém? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul extrém? Szerintetek?

Figyelt kérdés

azt beszéltük a barátnőmmel,h majd nem arany gyűrűnk lesz,hanem egy-egy szép gyűrű fel lesz tetoválva,egymás nevének a kezdőbetűjével.

lehet h meredeknek tűnik,de ha ugyérezzük h egymás melett akarjuk leélni az életünket...???


2012. ápr. 9. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet nem csináltatnék,de ha nektek tetszik,akkor ez lesz:)
2012. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
édes, de csak akkor tedd, ha egyébként is szereted a tetkót
2012. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
nyugodtan! Nekem is simán eltüntették!!! :) Manapság már nem nagy ügy!
2012. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
már mint az eltüntetés nem nagy ügy! nagyjából annyi van mint tetkó! :D
2012. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem túl extrém és feltűnő helyen van - én mondjuk gondolnék a jövőmre, akadhat olyan munkahely, nem is egy, ahol emiatt nem kellenék - nem szokták szeretni a látható helyen lévő tetkókat. Oké, ez nem egy nagy, de azért feltűnő és minden ruházatban látható... És hát az évek múltával lehet, hogy nem tűnik majd olyan jó ötletnek. Meg nem értem, mi az, hogy úgy érzitek, együtt élitek le az életetek? És akkor minek ehhez a tetkó, plusz bizonyíték? A mai világban én nem vállalnék be ilyen maradandó dolgot, nem azért, mert nem bízom a szerelmemben, hanem mert ez nem kell hozzá, hogy megmutassam, mennyire szeretem.

De persze ez a ti döntésetek, ha nektek megfelel, csináljátok.

2012. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

igen,mind a 2en csípjük a tetkokat,és van is:)


utolsó: az a baj a sok konzervatív emberrel,h ha lát egy tetkot akk már egyből elöitéletek...ami sztem csak az emberi butaság,mivel ez olyan mint a dohányzás. attól még h van tetko v cigizel,nem leszel semmivel sem rosszabb,kevesebb munkaerő.mint egy "civil"... de ez csak az én magán véleményem.

2012. ápr. 9. 20:53
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát igen, előítélet az van, és lehet, hogy jogosan mondják a tetoválás tulajdonosok, hogy szemétség, hisz attól ők nem kevesebbek, de attól még tény, hogy ez negatív dolog sok helyütt.

Nekem is több ismerősöm direkt olyan helyre csináltatott, ami alapruházatban nem látszik. Nem akarták elvágni magukat későbbi munkalehetőségtől egy hobbi miatt.

2012. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az ötlet.

Ha munkahelyen gondot okoz, legfeljebb eltakarjátok egy vastagabb igazi gyűrűvel.

2012. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

szerintem tök jó ötlet :)


egyébként annyira zavaró, hogy a tetoválás miatt előítéletek vannak, és hogy a munkahelyen nem nézik jó szemmel...


idegenforgalmat tanulok, és szeretnék egy idézetes tetoválást, de nem merem megcsináltatni, mivel látható helyen lenne, és ugye emberekkel foglalkozok majd....



annyira idegesítő ez a prűdség...

2012. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kicsit elkanyarodtatok a témától a végére :)

Én inkább azért nem ajánlanám, mert (Isten ne adja) ha mégis válni akartok, ezektől kissé nehezebb lenne megszabadulni, mint a karikagyűrűktől, és elég költséges is.

Csajozni meg nehéz lenne így.

2012. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!