Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csesz ki néhány szülő...

Miért csesz ki néhány szülő úgy a gyerekével, hogy extrém nevet ad neki?

Figyelt kérdés
Én így jártam, és az egész életemet gallyra vágta. A suliban egyfolytában piszkáltak vele, rettegtem mikor valakinek bekellett mutatkoznom, stb. És most csodálkoznak, hogy nem akarok sehova menni... Megváltoztatni persze nem változtathatom meg mert azt mondják hogy akkor többé nem leszek a fiuk aztmondják. Ja és ne kérje senki, hogy írjam le, mert úgysem fogom.
2011. jan. 9. 17:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

Hát te döntsd el, hogy inkább duzzognak egy ideig a szülők, vagy elzárt közösségben fogsz élni.

Ha csak a keresztneveddel van bajod, akkor írd le nyugodtan, hidd el, az a sok borzalom amit itt olvasok...annál nem lehet rosszabb.

2011. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
54%

Nekem Patrícia a nevem, ami mostanában nem ritka, de annak idején még az volt. Nem extrém, csak éppen nem szokványos. De nem érzem úgy, hogy kicsesztek velem a szüleim.

Vagy milyen névre gondolsz?

2011. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elárulhatnád a nevedet, el nem tudom képzelni, milyen név az, ami tönkreteszi egy ember életét! :O
2011. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég roszz..:/ de ne már hogy azt mondják hogy ha megváltoztatod, akkor nem leszel a fiuk.. én sem szeretem a nevemet, ezt meg is mondtam nekik. amúgy hány éves vgay hogy csúfolnak? de te is nevess velük együtt, és akkor nem fognak piszkálni:)
2011. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
Én is extrémet kaptam, első voltam a környéken, és büszke voltam rá... addig ,amíg minden második gyerek nem kapta meg utánam. Kicsiként dühös voltam, hogy elvették az én szép nevemet, és egyre többen kapják, mára már szégyenlem, hogy "egyeseket" úgy hívnak, ahogy engem. Inkább kaptam volna egy régi nevet...
2011. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tettél. Mi lehet a név?
2011. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
vagy találj ki vmi becenevet!:D ami tetszik is:D
2011. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Változtass nevet ugy, hogy ha pl. Egyed Elek vagy akkor tegyél hozzá még egy nevet mondjuk András és használd úgy a neved, hogy Egyed E. András és a szülők nem majrézhatnak mert hivatalos okiratba megtartottad az általuk adott nevet
2011. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Milyen név, ami tönkreteszi az ember életét???? Komolyan egyet se tudsz elképzelni?? Akkor mit szólnál, ha téged is Major Annának hívnának, mint engem??
2011. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
De ez a név mindig is ritka volt, és az is marad. Szinte alig hívnak így valakit az egész országban. És rohadtul lehet csúfolni, mióta az eszemet tudom utálom. Amúgy 20 éves vagyok, és egész általános és középsuliban fizettem miatta.
2011. jan. 9. 18:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!