Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fehérarany eljegyzési gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehérarany eljegyzési gyűrű és ezüst karikagyűrű nagyon rosszul néz ki egymás mellett?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 10:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es! Kösz az észrevételeidet!


1. 55 ezer és 80 ezer = 135 ezer. Igen, közelít a 150 ezerhez, de annál 15 ezerrel kevesebb (az is számít), és igen messze van a 200 ezertől, amit szintén a kérdező írt. Hol lefelé, hol felfelé kerekítesz, ahogy neked előnyös, csak azért, hogy kritizálhassál. Én mégis a saját hátrányomra felfelé kerekítettem.


2. Azt is írtam, hogy ezeket egy felkapott budai bevásárlóközpont ékszerüzleteiben láttam, egy kevésbé frekventált, szerényebb üzletben biztos, hogy olcsóbb.


3. Én köveset láttam, anélkül is nyilván olcsóbb.

2012. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!