Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mennyi idő járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő járás után lehet annyira megismerni a másikat, hogy elhatározd, hogy egész életedet vele akarod leélni?

Figyelt kérdés
Nem ez alapján fogom alakítani az életemet, csak véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy ti mennyi idő után jegyeztétek el egymást.
2011. máj. 3. 10:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs ilyen időpont, ami után már ki lehet jelenteni. Érzésre megy. Nem tudok más módot erre: Kockáztatni kell.
2011. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Ez attól függ, mennyire passzolnak a felek, valamint milyen módon járnak. Tehát ha folyton csak moziba mennek és soha nem beszélgetnek komolyabb dolgokról, akkor sok idő, ha komolyan kezdik, akkor kevesebb.

Mi négy éve vagyunk együtt, 3 éve együtt élünk. Még nem kért meg szerencsére. Nem tudom, mit mondanék, mert még mindig nem tudom, hogy vele akarom-e leélni az életem.

2011. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ehhez évek kellenek. Minimum 3. De inkább több. Pont a túl korán meghozott döntések miatt van annyi rossz házasság és válás.
2011. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

Hú én az exférjemmel 5 évet voltam együtt majd 1 év házaság után váltunk.

A párommal már az elsö pillanttól szerettünk volna babát, és hozzá már egyböl hozzá mentem volna. 4 éve élünk együtt, de én nem akartam megint házasodni, de baánk már van. még mindig ö a nagy ö, az elsö perctöl.


vagy is érezni kell ezt. és még így sem biztos hogy jól döntesz.

2011. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Van akit ki lehet ismerni elég hamar, van akihez egy élet is kevés. Azt is mondják, hogy együtt lakva ismerni meg az embert igazán. Ha van közös témátok, jól érzed magad vele, ne habozz sokáig! :)
2011. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Az exem egy év után kérte meg a kezem, de elötte mi már jártunk, csak anno akkor szakítottunk, tehát már 2 éve ismertem, plusz az egy év. Én tudtam hogy vele akarom leélni az életem, na ő a gyűrű átadás után pár hónappal már nem volt biztos magában, ezt így nem mondta ki, de esküvőről hallani sem akart.

Szakítás lett a vége, sok egyéb dolog miatt is.

A mostani párommal fél éve vagyunk együtt, teljesen összeillünk, a céljaink egyeznek, szeretjük egymást nagyon. 5 hónaposak voltunk amikor megkérte a kezem, augusztusban már esküvőnk lesz.

Én úgy gondolom, hogy ráérez az ember, hogy ki az igazi, ki az akit maga mellé rendelt a sors.

Hiába voltam az exemmel 3 évig, menyasszonya voltam, 5 éve ismertük egymást, mégsem voltam benne olyan biztos mint a mostani páromban.

2011. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom. Azt érzed, ha vele akarod leélni az életedet. Azt is, ha nem. Bár hozzátartozik, h ez változhat, de inkább csak a kezdeti bizonytalanságból a bizonyosságba. Az nem annyira jó jel, ha eleinte azt érezted, hogy vele akarsz maradni örökre, később meg, hogy azt azért inkább nem...
2011. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én vagyok túl konzervatív, de ha a felek nem biztosak abban, hogy össze akarnak majd házasodni egyszer, akkor mi értelme az egésznek? nem időpocsékolás az egész, ha tudod, hogy egyszer úgyis szakítás lesz belőle?
2011. máj. 3. 11:12
 9/23 anonim ***** válasza:
Több év kell szerintem. Mert először van a rózsaszín köd amitől semmi más nem látszik. Aztán idővel jön az amire igazából kiváncsi vagy. Én 5 éve ismerem a párom, de kb most tudnám azt mondani felelősen, hogy igen, ő az akivel szeretném leélni az életem. Ne értsd félre, eddig is ezt gondoltam nagyjából, de sokáig csak a szenvedély, az izgalom, a rózsaszín köd miatt, nem az igazi valója miatt. Nem szabad elkapkodni egy ilyen döntést. A türelemből sokkal kevésbé származhat baj mint a kapkodásból.
2011. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Megérzed, lehet, hogy az első pillantásra.

Ha valakin túl sokat gondolkodsz, hogy Ő-e a megfelelő ember számodra, együtt élj-e vele, bízz-e benne, akkor az az illető valószínűleg nem a Te embered.

2011. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!