Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi lenne ha ezt felhoznám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha ezt felhoznám, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt. Kb. 3 éve beszélgetünk az eljegyzés és házasság körüli témákról, de még nem volt, mivel én most végeztem az egyetemmel. Régebben mindig azt mondogattam, hogy meglepetést szeretnék, hogy ne tudjam, hol mikor, csak spontán törénjen a lánykérés, ez volt az álmom. Aztán mostanában már annyiszor veséztük a témát, aztán a párom elkottyantotta mire készül, kicsit már elvesztette azt a meglepetés feelinget a dolog. Ezért arra gondoltam, már nincs is értelme annak, így a lánykérő gyűrű árát megspórilhatnánk vehetnénk egyből karikát. Felhozzam a páromnak, vagy nagyon illúzióromboló? Mindent megbeszélünk egyébként, csak nem tudom mennyire készült rá a "meglepetésre", nem akarom, hogy rosszul essen. Szerintetek szólhatok? Vagy hagyjam?
2012. jún. 7. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
persze hogy szólhatsz. már megbeszéltétek hogy összeházasodtok, akkor meg miért kéne úgy tenni, mintha nem is tudnál a közösen meghozott döntésetekről?
2012. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ha ilyet tennék utána biztos megbánnám, hogy nem hagytam hogy megkérje a kezem,a mikor ő úgy gondolja, tehát nem is tennék ilyet.

Szerintem ez a férfiak dolga és döntése, hogy mikor és hogy szeretnék megkérni a szeretett nő kezét, és szerintem ez számukra is egy nagy lépés, ezért hagyni kell hogy megtörténjen.

Nem szabad elhamarkodni, hogy inkább ne is kérje meg a kezem, hanem legyen egyből karikagyűrű. Nem muszaj az eljegyzési gyűrűnek olyanbazi drágának lennie, ha egy ízléses olcsó gyűrűvel történik, az is jó (de a férfi kell kiválassza sztem), nem a gyűrű a lényeg, hanem maga a tett, hogy van bátorsága letérdelni, és megkérni a kezed...

2012. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
LEhet, hogy így van és tényleg nem kellene elmulasztani azt a pillanatot:)
2012. jún. 7. 11:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a második válaszolóval. :) Mindkettőtöknek egy jó élmény később meg szép emlék lesz belőle.
2012. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is közösen beszéltünk az eljegyzésről, esküvőről, mégis hagytam, hogy meglepjen a Kedvesem. Sikerült is neki. :) De hagyd ki a leánykérést, örök élmény lesz :)
2012. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Akkor legyen eljegyzés,ha bizonyos határidőn belül összeházasodtok...Évekig ne legyél menyasszony.Ha a párod eljegyez,akkor dátumot is ki kell tűzni,és 1éven belüli dátumnak van csak értelme....
2012. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

11:34 Szerintem 2 év belefér, akkor végez a párom az egyetemmel az esküvő is akkortájt lesz.


Köszi a válaszotokat, nem kotnyeleskedek bele:)

2012. jún. 7. 11:53
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is belefér 2 év.
2012. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem se szólj mert oda a pillanat....
2012. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, érdemes megvárni a pillanatot és nem kihagyni:)
2012. jún. 8. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!