Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek hogy történt az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy történt az eljegyzése? Mennyire volt kreatív a párotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 18:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%

Kreatív?

mármint, amikor megkérik a lány kezét, arra gondolsz, nem? (nem az eljegyzésre, ott miben legyen kreatív? legalábbis magyarországon nem ugyanaz a kettő.. az eljegyzés az vacsi a családdal, ilyesmi)

2011. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
gondolom arra gondol mikor megkéri a lány kezét
2011. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

egyszer feljött a szó és eldöntöttük hogy húsvétkor eljegyzés. nálunk nem volt semmi.én nem szeretem a meglepetéseket.

Az eljegyzési ebéd meg nagyon jól sikerült.

2011. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Bocsi,igen,lánykérésre gondoltam. :)
2011. júl. 12. 18:40
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
youtube-on láttam sok érdekes videót a témában, de magyar sztorikat nem hallottam, ismerősi körben sem, úgy látszik itt nem annyira szokás a nagy megtervezett meglepi.
2011. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Egy áprilisi reggel felébredtem, szóltam a páromnak, hogy vigye le a kutyát pisilni. Erre mondta, hogy mindjárt de van egy kis meglepim. Azt hittem csinált reggelit vagy ilyesmi. De ez várt kint, letérdelt és megkérte a kezem. Nagyon szép volt:)

[link]

[link]

2011. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Jaaaaaj ez gyönyörű :)(L)

Amúgy...mi az, hogy nem ugyan az a lánykérés meg az eljegyzés??

Nekem sok különbség nincs a kettő között...bár lehet, hogy ez csak az én tudatlanságomat jelzi. Valaki elmondaná ez hogy van?

2011. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, nálunk ugyanaz volt a kettő. Mi nem tartottunk eljegyzési ebédet vagy vacsit, ő megkérte a kezem, csak kettesben voltunk, aztán elújságoltuk a családnak barátoknak, hogy eljegyeztük egymást és kész.
2011. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

18.56 vagyok

igen, én is így gondolom. szóval...nem tudom igazából mi lehet a különbség.

2011. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

bocs, off, csak a kérdések miatt..


Amikor szól a párod, hogy szeretné, ha összekötnétek az életeteket, az megkéri a kezedet.

Lehet, hogy visz egy gyűrűt, de az nem karikagyűrű. (szerintem ez a magyaroknál nem annyira szokás, inkább az amcsi filmekben van rögtön a lánykéréskor gyűrű)


Az eljegyzés, amikor családi/baráti körben ezt megünnepelitek, pl. van valami eljegyzési vacsora. Esetleg eljegyzési gyűrű kerül az ujjakra (bal gyűrűsujj), ez már a karikagyűrű, menyasszonynak és vőlegénynek is.

Nem mindenkinél szokás ilyen külön eljegyzéses ünnepelést tartani.


Az eskövőnél a jobb gyűrűsujjra kerül a gyűrű.

2011. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!