Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egyik bnőm elég szabados...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik bnőm elég szabados életet élt, párja mégis el akarja venni (nem ő az első). Ő kijelentette, hogy nem akar soha házasságot. Anyagilag független, élettárs belefér + gyerek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Több ilyen csajt ismerek. Az sem hatja meg őket, ha a pasi leribancozza. Az anyagi függetlenség vezetett idáig? Azt mondja, őt nem zavarja, ha ribancnak nevezik, de akkor se házasodik.

2012. jún. 22. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:
18: Nem hiszem, hogy attól félne nem kellene senkinek, mert szerintem másnap lenne új partnere. Sokan akarnak tőle kapcsolatot!
2012. júl. 5. 18:50
 22/65 A kérdező kommentje:
Ezért jegyeztem meg zárójelben, hogy nem ő az első fiú aki el akarja venni. Csak nekem fura, hogy van ilyen, és egyre több!
2012. júl. 5. 18:52
 23/65 anonim ***** válasza:
8%

"bármilyen fura, nem akar már minden nő házasodni."


mert nem szerelmes minden nő.

2012. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:

De a szerelem nem egyenlő a házassággal szerintem. Sok szerelmes embert ismerek, akik házasság nélkül élnek együtt. És néha azért, mert egyik se ragaszkodik hozzá, néha éppen a nő nem tartja fontosnak, pedig megkérték.

Tudok ilyenekről, többről is. Azóta beszéltem vele, és ő is azt mondja, egyszerűen nem tartja a házasságot jelentősnek, neki csak felesleges papír.

2012. júl. 5. 19:35
 25/65 anonim ***** válasza:
29%

"szerintem másnap lenne új partnere."


szerinted. de nem szerinte. és új partnerért nem is lépne ki. a nagy ő-ért kilépne. abban nem hisz, hogy kellene egy olyannak, akibe beleszeret. mert akibe beleszeretne, az jó pasi és arra felnéz, és nem egy "lábtörlő", aki csipog, hogy megkérje. tehát férfi. na ő ezt hiszi, hogy az simán lerázná őt.

2012. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
És hozzátenném a házasság maga nekem se volt soha fontos. Én sose vágytam magamtól rá, nekem mindig mondták, hogy így természetes, de igazából belegondolva magamtól eszembe se jutna.
2012. júl. 5. 19:37
 27/65 A kérdező kommentje:
25. Te ici-pici tévedésben vagy, mert ő nem nagyon vágyik rá, hogy bárkire felnézzen. Egy pasit azért utasított vissza, mert tanultabb volt mint ő, és ezt elvárta volna! Nagyon határozott csaj. Nem nézi le a pasiját, de neki nincs szüksége ilyesmire.
2012. júl. 5. 19:38
 28/65 A kérdező kommentje:
Egyszerűen házasság ellenes. Neki a csinos pasik jönnek be különben, és azt szereti, ha rá néznek fel.
2012. júl. 5. 19:39
 29/65 A kérdező kommentje:
Különben picikét tényleg irigylem, de azt mondom sok dologban igaza van! Mindig olyan laza és kiegyensúlyozott, ami nekem nem mindig megy. :(
2012. júl. 5. 19:40
 30/65 anonim ***** válasza:
95%

Igen, én is egyre több ilyen nőt látok. Hagyni kell őket, ők így boldogok. Nem tudom, neked miért fáj? De legalább beismerted, hogy irigykedsz rá. Ő könnyedén megkapja azt, amit a fiúk óhajait leső, odaadó, szolgalelkű lányok nem, akiknek lelki támaszra van szükségük, akire felnézhetnek.


Az olyanok után nem futnak, hamar rájuk unnak a fiúk.

2012. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!