Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most őszintén.3 év után már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén.3 év után már igencsak aktuális az eljegyzés ha a férfi komolyan gondolja nem?

Figyelt kérdés

3 év elég idő arra, hogy kiismerd a másikat. Őszintén... Szerintetek nem azért haboznak férfiak mert nem biztosak a dolgukba csak nők találnak újabb és újabb kifogást, hogy megint miért nem?

Szerintem nem kellene anyagiaktól függnie ennek az egésznek...

Persze lehet, hogy valaki igazán emlékezetessé szeretné tenni ami persze von költséget maga után de nem tudom.. Nekem ez is sántít picit.

Férfiak ti mondjátok meg!

Van olyan, hogy valóban azért MÉG nem, mert csodálatossá akarjátok tenni ami függ magától a pillanattól meg hát ugye az anyagiak is benne vannak.

Nos?



2012. jún. 29. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ez elég nagy zagyvaság, amit itt összeírtál! Nos? Mire is szeretnél választ kapni?
2012. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem függ az anyagiaktól? Ha valaki más fizeti, akkor nem is, de amúgy nagyon is ettől függ. Én 4 éve vagyok együtt a barátnőmmel, 3 éve élünk együtt, de házasodni nem fogunk. Teljesen felesleges pénzkidobás, papír nélkül is jól érezzük magunkat. Mellesleg én ettől a közös vagyon, stb-től is tartok, ha esetleg válásra kerülne a sor, mivel a nők nagy része a válás után ki akarja semmizni a párját.
2012. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Férfiaktól kértél választ, de én nő vagyok.

Szerintem 3 év után, ha jól működik a kapcsolat, sok időt tölt együtt a 2 fél, igen, itt az ideje :)

Ha csak a férfi nem betoji alak, mert akkor habozni fog.

Szerintem ha valakinek kevés pénze van, az alapból nem tervez valami nagyon nagyon emlékezetes eljegyzést, mert minek? Tehát ha minimálbérből élek és abból havi 10 e ft-ot tudok csak megspórolni, akkor nem fogok egy 200 e ft-os nemtudom mit tervezni hogy eljegyezzem a páromat. Épp elég megvenni azt az 40-60 e ft-os gyűrűt :)

Az én pasim is habozott, 6 év után otthagytam.

2012. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Semmi értelme az eljegyzésnek,ha nem akarnak hamarosan összeházasodni.

A férfiak többsége miért akarna házasságot,ha a nő úgy is ellátja a feleség szerepét. Egyszerűbb lelépni,ha a kapcsolat már nem jó. Nincs a válással járó cirkusz,és a nő nem tudja úgy kisemmizni,mintha házasok lennének.

2012. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez a 3 év attól is függ,hogy hány évekes a felek.Ha épp csak most lett nagykorú és még a szülők tartják el,akkor nem kell meglépnie ilyen fontos lépést és nem kell gyűrűt vennie az apja fizetéséből. Ha már saját egzisztenciával rendelkeznek,a kapcsolat működik és mindketten a másik mellett képzelik el a jövőjüket,a házasságról sem azt gondolják,hogy csak egy papír,akkor nem látom akadályát az eljegyzésnek.Az eljegyzéshez nem kellenek százezrek és milliók,ahhoz csak gyűrű kell,ami a pár igényétől függően "5000 ft-tól a csillagos égig" kerülhet.Az esküvő már egy pénztárca terelőbb dolog,de itt is konszenzusra kell jutni,igények kontra pénztárca.Nem hiszem,hogy a pénz kifogás lehet az eljegyzésre,az eljegyzés egy gesztus,a szándék kinyilatkoztatása.5000ft-os gyűrűvel is annyit fog érni,mint 500 ezressel.Aki nősülni akar,az nem kifogásokat keres,hanem lép.
2012. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
A kisemmizés ellen pedig ott a házassági szerződés.
2012. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2%
Kíváncsi lennék a 2500-2500Ft.-os gyűrűhöz mit szólnál kedves kérdező?
2012. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Kettes válaszoló!

Ti sem azért nem házasodtok, mert nem akarnátok, hanem mert a kapcsolatotok egy kalap sz.r...aki 3 év után arra gondol, hogy jaj majd a párom ki ne semmizzen ezért maradok egy semmitmondó kapcsolatban...az gondolkodjon már, mert a kapcsolattal van a baj.


Kérdező!

Ne az eljegyzésre görcsölj, hanem gondolj a házasságra. Az eljegyzés önmagában semmit nem ér...én is voltam gyűrűs menyasszony, aztán hol van már az a kapcsolat....

Most meg együtt élünk a Párommal és az esküvőnket tervezzük, eljegyzés pedig nem lesz. Na melyik hangzik jobban?

23N

2012. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Még annyit: ha 3 éve vagytok együtt és 20-on évesek vagytok, akkor nyilván már beszéltetek róla, hogy miként képzelitek el a jövőtöket, nem??? Így tudnod kell, hogy el akar-e venni a párod.

előző voltam

2012. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Teljes mértékben igazad van. Már egy év együttélés is elegendő, hogy kiismerjük a párunkat, 1,5 év meg bőven.

3 év? Ebbe már egy gyerek is bőven belefér.

2012. jún. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!