Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most őszintén.3 év után már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén.3 év után már igencsak aktuális az eljegyzés ha a férfi komolyan gondolja nem?

Figyelt kérdés

3 év elég idő arra, hogy kiismerd a másikat. Őszintén... Szerintetek nem azért haboznak férfiak mert nem biztosak a dolgukba csak nők találnak újabb és újabb kifogást, hogy megint miért nem?

Szerintem nem kellene anyagiaktól függnie ennek az egésznek...

Persze lehet, hogy valaki igazán emlékezetessé szeretné tenni ami persze von költséget maga után de nem tudom.. Nekem ez is sántít picit.

Férfiak ti mondjátok meg!

Van olyan, hogy valóban azért MÉG nem, mert csodálatossá akarjátok tenni ami függ magától a pillanattól meg hát ugye az anyagiak is benne vannak.

Nos?



2012. jún. 29. 17:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
honnan veszed, hogy szar a 2-esnek a kapcsolata? szerintem teljesen reálisan gondolkodik. nem mindenki boldogtalan, aki nem a hivatalos papírtól élvez...
2012. jún. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Onnan veszem,hogy egy normális kapcsolatban nem gondolkodunk ilyenen, hogy jaj mi lesz, ha meglop a másik. Persze nyitott szemmel kell járni, és ha látunk valami rossz jelet, akkor lépni, de erre alapozni...kicsit durva.

23N

2012. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Egyet értek a 12-essel.
2012. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

Onnan veszi, hogy szar a kapcsolata, hogy először hadovál arról, hogy azért nem házasodnak, mert pénzkidobás és drága, ami amúgy hülyeség, mert a házasságkötés ingyen van, amiért fizetni kell azt már lakodalomnak hívják, de az nem kötelező ahhoz, hogy legyen egy érvényes házasságod.

Utána meg kinyögi, hogy amúgy is, sokkal könnyebb így házasság nélkül lelépni, meg nem tudja meglopni a csaja majd így. Pffff


Amúgy érdekes, hogy itt jöttek azzal, hogy a nők ki akarják semmizni váláskor a férfiakat meg ilyenek. Hát már nem azért, de 2012-ben én úgy tudom, hogy inkább az az általános, hogy mindketten dolgoznak, viszik haza a pénzt, hát jó, hogy nem már úgy gondolják a férfiak, hogy majd a nő csak becsomagolja a kis bugyiját meg fogkeféjét és mindent otthagy a férfinak, amibe ő is évekig hordta a fizetését, meg a két kezének a munkáját is beletette.


A másik meg az, hogy én a környezetemben mindig azt látom, hogy ha nő nem támogatná, meg ösztönözné a pasit, akkor semmire sem jutnának, mert magától csak a gép előtt ülne, körbe rakná magát hangfalakkal, tuning showkra járna, vagy akármi, de biztos, hogy a 80% nő nélkül nem kapná össze magát vagy 40-45 éves koráig, hogy sikerüljön egyáltalán valami lakást szerezni vagy hasonlók.

2012. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Utána meg kiguvadt szemmel veri a mellét, hogy az ÖVÉ Ő KERESTE! Jahm..
2012. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem értem hogy semmizhet ki egy nő egy pasit! ami nem közös, az úgysem lesz az, ami házasság után történt az meg egyértelmű hogy közös nem?
2012. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem az éveken múlik.
2012. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Csengu28 válasza:

Egy eljegyzés nem jelent "semmit"!

Simán fel lehet bontani azt is...

Engem 7 év 10 hónap után jegyzet el a párom! és akkor mi van? És ebben az időben született egy kislányunk is, aki 5 éves.

Az a lényeg, hogy együtt vagytok, és szeretitek egymást, nem?

2015. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!