Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt olyan aki már 10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki már 10 éve párkapcsolatban van, de még nem él eggyütt a párjával?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én!
2012. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Voltam úgy 6-7 évet, már nem is emlékszem. Az illetőnek csak társ kellett a hobbijaihoz, programokhoz, meg némi összebújás. Hát én ebbe beleuntam, annál is inkább mert ha pár hetet egyfolytában együtt voltunk, akkor mindig veszekedtünk.

Többet ilyet nem játszok senkivel, akkor még túl fiatal voltam. Pár hónap elég eldönteni, hogy akarunk-e együttélni, vagy sem. És nekem nem az eljegyzés, meg esküvő, meg egyéb külsőséges puccparádé a lényeg. Hanem maga az együttélés, együtt lakás...

2012. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

"És nekem nem az eljegyzés, meg esküvő, meg egyéb külsőséges puccparádé a lényeg."


Azért ne tegyünk már közéjük egyenlőség jelet...


Bocs az off-ért.

2012. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, egyikünk sem akart elköteleződni és feladni a függetlenségét. Nem is ezért lett vége.
2012. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az szörnyű lehet.... Mondjuk ne is lennék 10 évig együtt olyannal, aki nem akarna velem közös életet... El sem tudom ezt képzelni, mert nála úgy alakult, hogy egyszerűen csak amikor átmentem hozzá, akkor éjszaka nyilván már nem volt kedvem elindulni, meg ő is mondta, hogy minek is mennék ilyenkor akárhova. Így ott aludtam, egyre gyakrabban. Ha már viszont ott alszom, akkor ugye először fogkefém és saját törülközőm lett, aztán 1-1 váltás fehérnemű is, majd 1-1 váltás ruha, atán már azt vettem észre, hogy gyakorlatilag ott lakom. Szóval nem érte, hogy hogy lehet 10 évig kihúzni...
2012. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!