Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Claulion kérdése:

Ki mennyit veszekszik a párjával egy párkapcsolatban, és min? Féltékenykedéssel, ragaszkodással hogyan álltok?

Figyelt kérdés
mi a párommal 9 honapja vagyunk együtt.az elejétől fogva együtt is lakunk,én 25 leszek ő pedig 33.van egy kisfiam,az apával különmentünk 2 évvel ezelőtt.maximálisan a kisfiamnak élek,és amiota apával különmentünk ezaz az ember akit közel engedtem magamhoz,és a kisfiam is maximálisan elfogadja(ennek nagyon örülök!).mivel tul vagyok egy több éves kapcsolaton,ahonnan megszületett a kisfiam,a szakitást maximálisan kudarcként éltem meg,és nagy fájdalom van bennem emiatt még mindig.nem azért mert nem zártam le,hanem mert borzalmasan családcentrikus vagyok,és ragaszkodo.talán a nem összetarto család és(szüleim és az egész rokonság) borzalmas gyerekkorom miatt.most viszont van az életemben ez a férfi,velünk lakik,szeret minket,és a kisfiamat is elfogadja teljesen.a baj az,hogy sokat veszekszünk(de nem a kicsi előtt),a féltékenykedésem miatt mások fele,és állandoan rettegek hogy őt is elveszitjük egyszer..tudom,nem amultba kell kapaszkodni,de hogyan tehetném tulmagamat ezeken a félelmeken?hiszen minden probléma innen ered...a multambol,és emiatt vannak veszekedések,szinte mindennap..pedig olyan szépen müködhetne minden..
2011. dec. 19. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
min féltékenykedsz? és minek kellett mindjárt összebútorozni?
2011. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pl a tegnapbol: mondta hogy ő elfog járni programokat csinálni,mert tul sokat vagyunk együtt...régebben volt egy szorakozohelye,és én nem szeretem az éjszakázásokat,attol sem,akivel együtt vagyok.itt kezdődtek a bajok közöttünk,majd megunta a vitákat,és eladta.amikor összejöttünk,akkor kb 2 hétig találkozgattunk ,átjött hozzám,de akkor még ott alvás nem volt.kisfiam mondta neki egyszer amikor ment volna haza,hogy ne menjen el..az volt az első hogy nálunk aludt.onnantol kezdve meg már néha mindig hozott magával valamit.(de csak ruhát),mást nem.neki is van egy lakása,és amikor ugy döntöttünk,hogy feleslegesen áll az övé üresen,mivel mindig nálunk van,kiadja albérletbe.tehát igy kerültünk mi össze.
2011. dec. 19. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
és miért baj az ha elmegy bulizni? ember, nem a tulajdonod.. te is szervezz programokat :)
2011. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem a különprogram és a bulizás a legfőbb baj.a kicsi apukájával azért mentünk külön mert füvezett,egyre nagyobb rendszerességgel,a végén már nem tudta letenni.akivel most együtt vagyok,mindig ugy dolgozta át az éjszakát,hogy eléggé támolyogva jött haza hétvégente..(és enyhén fogalmaztam).a néha,az belefér,de ha van egy helyed,akkor én ugy vagyok ha dolgozol is benne akkor ne piálni járj oda,hanem dolgozni.visszatérve a válaszra,én egyszer ragaszkodtam nagyon előtte,és adrog miatt különkellett mennünk az apával..összetörne a szivem ha mégegyszer ilyesmi dolgok miatt mennék külön attol,aki tényleg sokat jelent nekem.félek,hogy beleesik a sok szarba ha sürün jár az éjszakába...
2011. dec. 19. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenhol vannak veszekedések,és általában hülyeségeken.de nem is baj az.
2011. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért nem úgy kezdted, h iszik? én ilyen pasival nem laknék, főleg úgy, h van gyerek is.. hagyd a p.csába..
2011. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én hagynám a francba.. nekem nem kéne olyan pasi aki 30 akárhány évesen külön bulikra jár, meg inni.

20-on évesen még elfogadható ha elmegy a haverokkal ide-oda, de amikor ott van egy gyerek is (még akkor is, ha nem az övé) apaként kellene viselkednie, és felelősségteljesen.


24l

2011. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!