Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Gyanus. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanus. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Harom eve vagyok egyutt a parommal. Keteves evfordulora gyurut adott.

Tegnap beszelgettunk, es megkerdezte, hogy en tudom-e, mit veszek szuletesnapjara(ami majusban lesz). En mondtam, hogy meg nem igzan gondolkodtam rolla.

O azt mondta, hogy tudja, mit vesz nekem szulinapomra(januar).

Egz kicsit furanak tartottam, hogy ennyire tudja, ezert megkerdeztem, hogy elektronikai eszkoz, erre nemmel felelt. Mindent vegigkerdeztem, az ekszernel pedig ravagta, hogy nem mondja meg ugysem mit vesz.

Nekem nagyon gyanus, hogy szulinapomkor elvisz gyurut valasztani, mert mar reg tema a csaladalapitas, esuvo, stb. es ezert gondolom azt, hogy ez lesz belolle.Szerintetek?


2012. aug. 9. 13:25
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:
100%

Muszáj elrontanod a saját meglepetésedet?

Én tudom, mit vesz, de nem árulom el! :P

2012. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe egyszer már én is belefutottam, kaptam is egy polót.


Komolyan.


Aztán később eljegyzett. :-)

2012. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most minek kell ezen agyalni? Ha tényleg gyűrű lesz, ahhor már nem fogsz neki úgy örülni, mintha fogalmad se lett volna róla és teljesen meglepetés lett volna. Ha pedig nem gyűrű, de te előre bebeszéled magadnak, hogy az lesz, akkor nagyot fogsz csalódni. Ne agyalj ezen, teljesen fölösleges.
2012. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt azért vágod, hogy augusztus van? Komolyan már most azon agyalsz, hogy vajon januárban elvisz-e gyűrűt venni? Irigyellek, neked aztán tényleg vannak problémáid...
2012. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2. Hat ez nagyon jo:))...

Nem hitegetem magam, csak szoget utott a fejembe...Es ha nem az lesz akkor sem lesz tragedia, nem megszallottan akarok gyurut:), ha meg az lesz, akkor orulni fogok neki, es ennyi.

Nem kell mindenert leszolni:(...

2012. aug. 9. 13:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért a barátja is húzta az agyát, nyilván ismeri, hogy kíváncsi természet (én is az vagyok), feldobta neki a labdát, hogy ő bizony már tudja mit fog kapni. Jóhogy elkezd találgatni szegény (igen, ez egy kíváncsi embernél automatikus :D).


Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy ne éld bele magad, mert koppanhatsz :S

Minden esetre januárba írd majd meg, mi volt az ajándékod :D

2012. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, Alexandra, igazad van, tenyleg tudja, hogy kivanccsi termeszetu vagyok...Immar januarig ugyis varnom kell es ha el nem felejtem, megirom;)
2012. aug. 9. 13:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy akartalak leszólni, bocs, tényleg úgy jött le. Csak nekem eszembe nem jutna már most azon agyalni, hogy vajon mi lesz egy fél év múlva :) De mondjuk a párod is jófej, hogy már most húzza az agyad :) Úgy látszik nem bírta magában tartani, de elmondani sem akarta nyíltan :)
2012. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Örülök, hogy tetszett.


Tényleg így volt, leírom bővebben, mert így utólag már szerintem is vicces.


Ugye férfiak...


Mondta, hogy nagyon jó ajándékot fogok kapni a szülinapomra, fú, nagyon. Na persze majd kifúrta az oldalamat a kíváncsiság, mindent végigkérdeztem, de nem mondta meg, csak vigyorgott és annyit mondott, hogy csak egy "kis apróság". Na erre mit gondol egy nő??? Persze...


Erre a szülinapomon hazaállít egy pólóval, amit külön nekem nyomatott, és olyan büszke volt magára, mintha nem is tudom én milyen ötlete lett volna, hogy itt van, ő még soha senkinek nem agyalt ki ilyen remek ajándékot. Tök sokat gondolkozott rajta, és hát még el is ment megcsináltatni meg minden.


Én csak néztem kerek szemekkel. Csönd...


Kérdem: -Ezért volt a nagy felhajtás?

-Igen. Miért nem tetszik?

- De, de én azt hittem gyűrűt hozol, mert annyira titokzatos voltál... meg fölsoroltam miért is magyaráztam ezt bele.

(Ugye ha akartam volna sem tudtam volna a csalódottságot elrejteni a pofázmányomról, nem vagyok jó színésznő.)


Néz...


Hát igen, igazam van, jogos, meg hát arra is gondolt, de hát nem a szülinapomon, mert mindenki a szülinapján jegyzi el a barátnőjét, meg karácsonykor és az olyan snassz, azt máskor tervezte.


Mondtam oké, de ilyet ne csináljon többet, mert tök hülyének érzem magam. Mint valami idióta, és ráadásul most a végén még kényszert fog érezni az eljegyzésre, hogy ééééén ne érezzem magam hülyén, és úgy meg nem poén.


Mindegy, megvitattuk, aztán lezártuk a témát, utána nem is említettem, nehogy én legyek a hülye liba aki feltétlenül eljegyzést akar. Végül mikuláskor lett megkérve a kezem, de gyűrűt együtt választottunk, biztos ami biztos.


Azért esküvő előtt megkérdeztem, hogy ugye önszántából kért meg? Nevetett és azt mondta igen.


:-D

2012. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem akarlak elkeseríteni, de ne agyalj még inkább. Velem is ez volt. Kérdezgetett, hogy mit szeretnék szülinapomra, mondtam neki, hogy tök mindegy, nekem az is megfelel, ha elmegyünk sétálni a kedvenc helyemre. Mondta, hogy ok, de ott adni fog valamit, ami megváltoztatja majd az egész életünket. Na, a kíváncsi, "mindentösszekombináló" nő mire gondol? Eljegyzésre. Aznap este felhívott, és mondta, hogy találkozunk azon a helyen este 8-kor. Én a legszebb ruhámat vettem fel, kisminkeltem magam, megcsináltam a hajam, hogy megadjam a módját. Bár azt nem értettem, hogy miért nem megyünk ketten. Én előbb értem oda, ő kocsival jött. Odalépett elém, és olyanokat mondott, hogy mennyire szeret, bla, bla, bla. Majd megfordult, odament a kocsihoz, és kivett egy kiskutyát. Hát az tény, hogy az életünk megváltozott, de én akkor úgy pofára estem, mint a szar. Azóta eljegyzett, de akkor is. Elbőgtem magam, de nem a kutya miatt, hanem hogy hogyan lehetek ekkora nyomorék...Ő a mai napig azt hiszi, hogy annyira örültem a kutyának, hogy amiatt bőgtem el magam.:) Persze imádom a kis szőrcsomót. Úgyhogy inkább legyen meglepetés, és ne készülj rá, nehogy úgy járj mint én! :)
2012. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!