Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek is eljegyzés-gyanús?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is eljegyzés-gyanús?

Figyelt kérdés
Párom mondta, hogy már megvette nekem a karácsonyi ajándékot. Mostanában nagyon sokat beszélgetünk az eljegyzésről. Kérdeztem tőle, hogy mit vett, nem mondta meg, csak egy "Azt." sikerült kihúznom belőle. Meg láttam, hogy ékszerboltot keresett a városban (mármint google-n, hogy hol van a mi városunkban) és mondott egy helyet, hogy merrefele vette, és ott pont van egy. Szerintetek számíthatok karácsonykor eljegyzésre vagy csak beképzelem?
2009. nov. 2. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem karácsonyig van még időd képzelődni. Álmodozz addig is! Aztán majd meglátod...
2009. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
A leírtak alapján szerintem tuti! Miért ez jó, vagy rossz?
2009. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az jó :D Én nagyon örülök neki :)
2009. nov. 2. 21:14
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges ezek szerint de ne éld bele magad!
2009. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

100 %

Aztán ne legyél szomorú ha mondjuk egy fülbevalót kapsz.

2009. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az. De azért vigyázz, én is koppantam már ilyen szituban :)
2009. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az:) Sok sikert:)))
2009. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel azért más eshetőségre is, csak magad miatt mondom. Inkább kellemesen csalódj, mint kellemetlenül.


Aztán írd majd meg, ha mégis, h Veled örülhessünk:)

2009. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
bizony, mesélj majd el mindent!:) sok boldogságot :)
2009. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

női szemmel nézve tényleg eljegyzésre gondolnánk. De a férfiak nem úgy működnek, mint mi. Pl az én párom is egyszer elkezdett egy olyan kérdést "hogy majd talaáljam ki, hogy egyszerűt, vagy cifrát, vékonyat, vagy vastagot, köveset, vagy simát, ezüstöt, vagy aranyat vagy akarok... aztán mire elolvadtam hozzátette, hogy mert szeretne nekem láncot venni." És néztem az arcát, és fel sem tűnt neki, hogy ezt másképp is érthettem.


(Már több, mint 1 éve házasok vagyunk, szóba is hoztam ezt a jelenetet, egyátalán nem emlékezett rá. Pedig nem egy bunkó-macsó fajta)


Szóval, bízzunk benne, hogy ő is gyűrűre gondolt! De karácsonyig még próbálj ne ezzel törődni, mert akkor nagyobb a csalódás esélye.

2009. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!