Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tudnék vele kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék vele kezdeni?

Figyelt kérdés
A párom szüleivel élünk együtt (még). A gondom csak az lenne, hogy a párom édesanyja nő létére rettenetesen igénytelen. A főztjével minden rendben, de pl.: nem mosogat normálisan, csak ímmel-ámmal. Úgy értve, hogy zsíros/ételmaradékos marad a tányér/evőeszköz/edények, minden. Hiába állok neki egy héten többször is normálisan elmosogatni helyette (fertőtlenítő mosogatást végzek, a szakmámból kifolyólag, ezt is meg kellett tanulnom), de ahogy ő újra odalép a mosogatóhoz, máris megint minden a régi. :/ Nem tudom, hogy mivel tudnám őt rávenni arra, hogy normálisan mosogasson. Nem egyszer lett már neki szólva hol finoman, hol pedig durván adtam a tudtára, erre ő annyit válaszolt, hogy vele megutáltatták a mosogatást. Istenem, senki sem szereti, mégis meg kell csinálni. Mit tudnék tenni? Ötleteket várok! Köszönöm szépen előre is!

#mosómasa
2012. aug. 14. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Amíg nem költöztök alkalmazkodsz. Az ő házukban éltek, nem dirigálhatsz. Minden kaja előtt az elővett evőeszközöket tányérokat elmosod magadnak.
2012. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Tudom, hogy nem nyugtat, de az én anyósom is ilyen. Hála a Jó Istennek nem élünk együtt, és amikor idejön jobb lenne, ha nem nyúlna semmihez inkább, mert, ha mosogat, nekem kell utána újra. Ha söpör, akkor szintén. Magára is igénytelen. Nem tudsz csinálni semmit. Mivel Ti laktok nála, ha jól gondolom, addig nem tudsz mit tenni. HA külön lesztek, nem fosz utána mosogatni. Röviden ennyi.
2012. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

"Amíg nem költöztök alkalmazkodsz. Az ő házukban éltek, nem dirigálhatsz. Minden kaja előtt az elővett evőeszközöket tányérokat elmosod magadnak."


Aha, utána meg jön a duzzogás, a fintorgás, és mindenki úgy néz rám, mintha embert öltem volna. Nem is dirigálni szeretnék, tőlem távol álljon, de azért szerintem nő létére ne legyen már senki ennyire igénytelen. :/

2012. aug. 14. 13:52
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
ha utálja, minek mosogat? Nekem nem kellene kétszer mondani, hogy ne mosogassak, csak legyen valaki, aki megcsinálja helyettem :)
2012. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, náluk lakom, az övék a ház, mármint a párom szüleié.
2012. aug. 14. 13:53
 6/21 A kérdező kommentje:

Audrey80!


Hidd el, sokszor már, ahogy ő kilép otthonról, az az első, hogy rohanok mosogatni. A takarításában amúgy nincs semmi kivetnivaló, csak ha a mosogatásra kerül a sor, na akkor vége a világnak! :/

2012. aug. 14. 13:55
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Első vagyok! Igazad van, és a célod is értem. DE akkor is ő van otthon. Anno beleestem én is ebbe a hibába. Amikor elköltöztünk jött anyós, hogy ez így nem jó úgy nem jó. Mondtam neki, hogy én vagyok itthon, minden úgy van, ahogy én akarom. Na akkor mondta ő, hogy most már érted, hogy anno mi volt a gond. Igen. Nehéz, de te se tudsz mindent úgy csinálni, hogy ő ne kössön bele valamibe, ami az ő értékrendje szerint nem jó.
2012. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Ajánld fel,hogy mindig te mosogatsz és kész,olyan lesz amilyennek szeretnéd...


mit takar a fertőtlenitő mosogatás?

2012. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Hat szoljon neki a parod!

Faterom is redre utasitja nagyanyamat, hogy normalisan mosogasson, idelye volna fodraszhoz menni. Vagy h nyar van, ne sporoljon annyira a vizzel, ne 3-4 naponta fürödjön ha mar nem hasznall dezodort.(76 eves mar nem erdeklik az ilyesmik)

2012. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Anyósommal amúgy, mint ember semmi gondom nincsen. Sokkal többet beszélek vele, több mindent elmondok neki, mint a saját anyámnak. (Pedig anyámat is imádom, minden tiszteletem, és köszönetem az övé) Csupán annyit kérek tőle, hogy egy ici-picit próbáljon meg jobban odafigyelni, és máris sínen lesz minden. :)


Fertőtlenítő mosogatás: Szakácsként végeztem, mindig azt tanították/gyakoroltatták velem, hogy a mosogatóvízhez mindig adagoljak hypót, domestost és/vagy egyéb fertőtlenítő szereket is. Szégyen ide, szégyen oda, ezt alkalmazom mindenhol, ahol mosogatok.

2012. aug. 14. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!