Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok mondani megtörtént...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani megtörtént cikis házasságkötési sztorikat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra amikor pl. az esküvője napjára valaki eltörte a lábát, herpeszes csúfította az arcát stb. Vagy pl. az esküvőn botrány alakult ki pl. verekedés.Szóval bármi amire nem lehet felkészülni, és belerondított a nagy napba.
2012. febr. 26. 11:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
esküvő napján vitte el a vőlegényt a rendőrség.
2012. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Az első esküvő amire elmentem a párommal nagyon viccesre, sikeredett, hát inkább gázasra...

A nyitó táncnál az a szám ment, hogy "...CSALTÁL MÁR ÉS CSALTAK BIZTOSAN" hát azt hittem besz.rok....mondtam is a páromnak, az én esküvőmön a zenész ezt nem élte volna túl...


A hab a tortán azonban nem ez volt, hanem a kialakult lincselő hangulat, mert egy számot se tudott végig énekelni...

A meggy pedig a habon, az volt, amikor levestálalás közben leesett a színpadról magával húzva az énekesnőt, a gitárost és a szintetizátort...


Egy hét múlva értem haza, mindenki azzal fogadott, hogy volt egy olyan esküvő, képzeljem el, ahol a zenész megrészegedett...és leesett a színpadról...mire csak annyit tudtam felelni, NEM MONDJÁTOK ?! :))

Azóta is ez a "kedvenc" esküvői sztorim...

2012. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

elvitte a rendőrség?:)

Azt hittem ilyen csak Bartha Zsolttal történhet....:)

Írjatok még, nagyon várom.

A második is jó volt, mindenkinek megy a pont!

2012. febr. 26. 12:15
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Húgomék esküvője úgy volt megtervezve, hogy a pár közvetlen rokonait hintóval viszik a templomba a többi vendég pedig mögöttük megy lassan.

Amikor odaértünk a templomhoz kiderült, hogy a másikhoz kellett volna menni. Elmentünk a másikhoz, de onnan a pap már hazament.

Végül meg lett tartva az esküvő:)

2012. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Húúú, bakker ez se rossz.Csak polgáriuk lett végül?

Egyébként az én nővéremén végig arról beszélt a (református)pap, hogy legalább addig legyenek jók egymáshoz amíg el nem válnak, a báttyámén meg volt bunyó, igaz már reggel fele, kevés ember volt már ott.

2012. febr. 26. 12:37
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Az egyik vendég lopott az esküvőn.Nem egy embertől,hanem az összes női vendégtől.
2012. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Baráti házaspárnál a pap bácsi felajánlotta a fiatalpárnak, hogy lehet némiképp csökkenteni az árakon, ha a menyasszony nála marad éjszakára... volt ez úgy 15 éve. Azóta, kb. 2 hónapja elváltak... :(
2012. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Lakótársam nagypapája lekéste a saját esküvőjét, mert elütötte egy autó. Nem lett komolyabb baja tőle.
2012. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Szüleim esküvőjén balhé volt, mert a lagziból el-eltünedeztek a férfiak, mert mint kiderült az előtérben egy színes televízió volt, amin valami fontos meccs ment. Édesanyám meg bepipult, és nem éppen szépen mondta el véleményét a férfitársadalomról, alig bírta nyugtatni édesapám, mert hazaküldte az egész bagázst. A végén azért rendes lagzi lett, habár a mai napig azt emlegetik, hogy édesanyám minden gond nélkül úgy leteremtett kb. 60 férfit, hogy szóhoz sem bírtak jutni, ugratják is vele édesapámat, hogy milyen papucs élete lehet.
2012. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
egyik rokon eskuvojen, ment a zene, mindenki tancolt es nagyon jol erezte magat, amikor egy kedves (nagyon reszeg) rokon, kihuzta az erositot es jo hangosan megkerdezte, hogy mi ez a szar zene
2012. febr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!