Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez is eljegyzéses téma! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is eljegyzéses téma! Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel h az ismertési körötökben van egy 27 éves férfi aki együtt van egy 18 éves lánnyal már több mint 2éve.Együtt is élnek már másfél éve.A férfi eljegyzte a lányt.Mi a véleményetek?
2010. ápr. 22. 08:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%
Semmi. A "megszokott" felállás: lány majd elhagyja vagy megcsalja, mivel rájön h nem élte ki magát. De ez csak 95%-ban igaz.
2010. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordulhat,hogy a lány rájön arra nem élte még ki magát. Pláne hogy nagyon fiatal volt,amikor összejöttek. Különben az eljegyzésre magára nem tudnék mit mondani,mert ez még nem jelent semmit. Bármikor föl lehet bontani.
2010. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%
Én nem értem, mi ezzel a probléma...
2010. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Rólam van szó.Azért kérdem a véleményeteket mivel ha ismerősök erre rájönnek vagy megkérdezik akkor ugye megerősítem a hírt h igen eljegyzett,de olyankor mindig "szégyellem"magam h ilyen fiatalom az a mániám h megszólnak miatta,pedig nagyon örülök neki h eljegyeztek.A kiélésről annyit h nem vagyok egy pasizós fajta,és sosem vtam az a csavargós tipus,ami kikapcs meg nem tartozik ezekbe bele,azt meg vele is kitudom élni,nem? :)
2010. ápr. 22. 08:52
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem probléma van belőle,hanem véleménykérés.
2010. ápr. 22. 08:53
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

Van egy közeli ismerősöm, illetve hát a pár mindkét tagja jó barát, 10 év van köztük. 13 éve házasok, 4 gyermekük van. Most a férfi 44 éves, a nő 34. :)

Szóval nekem semmi véleményem nincs, de negatív biztosan nincs. :)

Azt pedig magadban, magaddal kell elrendezned, h hogyan viszonyulsz ehhez a kérdéshez.

(24/L)

2010. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
8:49-es vagyok. Nem szabad mások véleményével foglalkozni,hisz mindig lesznek olyan emberek akik mindig mindent jobban tudnak. :) Azért további sok boldogságot nektek. 21/L
2010. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Szégyenled a kapcsolatod? Szégyenled a döntéseteket?

Akkor ezen nagyon gondolkozz el!Biztos akarod ezt a pasit? Vagy jó ez így amíg nincs másik

2010. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen szép dolog az eljegyzés, de azt tanácsolom élj vele együtt minimum 1-2 évet, hogy tisztán láss! Ott derülnek ki az igazi bajok, és ha van megoldásuk, ott is oldódnak meg 90%ban. Ha utána is szerelmesek vagytok még, akkor simán házasság pl.... (tehát itt nem az életkorral van a baj, érted)
2010. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem a kapcsolatot szégyellem nem is a vőlegényt,hanem azt hogy 18évesen menyasszony vagyok.És ezt sem kimondottan szégyellem mert IDÉZŐJELBE ÍRTAM "szégyellem"inkább azon aggódok megszólnak minket.
2010. ápr. 22. 09:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!